تاریخ: ۱۸:۰۴ :: ۱۳۹۷/۱۱/۱۸
نام نویسنده: مرتضی خالقی

امید عالیشاه طی دو بازی اخیر این تیم به خط حمله منتقل شده تا از خصوصیات فنی‌اش طی این دیدارها کاسته شود و به نظر می‌رسد با اضافه شدن نفرات جدید باید منتظر تغییر دوباره در پست او بود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

وینگر تکنیکی و پاسور پرسپولیس طی نیم فصل اول با ثبت ۵ پاس گل بهترین پاسور این تیم لقب گرفت و مدعی عنوان بهترین پاسور لیگ هجدهم نیز محسوب می‌شود.

او با نمایشی موفق خصوصا طی هفته‌های پایانی نیم فصل اول توانست با پاس‌های خود حمله وران تیم را به گل رسانده و سهم زیادی در پیروزی‌های این تیم ایفا کند. با این حال با توجه به تغییرات صورت گرفته و جدایی گادوین منشا در نیم فصل، اکنون برانکو طی دو بازی اخیر در جام حذفی و لیگ برتر از این بازیکن در خط حمله و در کنار علی علیپور سود برده که با نگاهی به نمایش او می‌توان متوجه افت کیفی‌اش در این پست شد.

 

عالیشاه که معمولا به عنوان یک پاسور و ارسال کننده محسوب می‌شود و از نظر تمام کنندگی قابلیت یک مهاجم را دارا نیست، طی این دو بازی برابر سپیدرود رشت و پدیده شهر خودرو نتوانسته آنطور که باید نمایش موفقی به اجرا بگذارد. پرسپولیس روز گذشته حتی با اضافه شدن ولادیمیر بودیمیر نیز نتوانسته با ارسال‌های مناسبی این مهاجم بلندقامت کروات را در فرصت سود بردن از ضربات سر قرار دهد و با کمترین آمار ارسال خود طی این فصل بازی را به پایان رساند. مطمئنا حضور عالیشاه در پست وینگر می‌تواند نه تنها به بالا رفتن عملکرد فنی این بازیکن کمک کند که در جهت فرصت سازی برای دیگر بازیکنان نیز می‌تواند آمار مطلوب‌تری را برای سرخپوشان شکل دهد.

باید دید با حضور مهدی ترابی و آمادگی کامل ولادیمیر بودیمیر، برانکو تغییری در خط حمله تیمش سود خواهد برد و از عالیشاه در پست موردعلاقه و تخصصی‌اش که قابلیت او را نیز افزایش خواهد داد استفاده می‌کند یا خیر.

پاسخی بگذارید