تاریخ: ۷:۰۵ :: ۱۳۹۴/۰۷/۲۷
نام نویسنده: sobhan

هواداران تیم السد قطر پس از آنکه شنیدند رائول گونسالس در آستانه خداحافظی از مستطیل سبز است،تشکر ویژه‌ای از او انجام دادند. به گزارش مازند اسپرت ؛ کانون هواداران باشگاه السد به مناسبت خداحافظی رائول گونسالس اسطوره رئال مادرید که دو فصل برای تیم السد توپ زد، در خلال بازی تیم السد با قطر در […]

خبرگزاری فارس: تشکر ویژه هواداران السد از کاپیتان سابقشان + عکسهواداران تیم السد قطر پس از آنکه شنیدند رائول گونسالس در آستانه خداحافظی از مستطیل سبز است،تشکر ویژه‌ای از او انجام دادند.

به گزارش مازند اسپرت ؛ کانون هواداران باشگاه السد به مناسبت خداحافظی رائول گونسالس اسطوره رئال مادرید که دو فصل برای تیم السد توپ زد، در خلال بازی تیم السد با قطر در شب گذشته در چارچوب هفته پنجم لیگ ستارگان قطر به صورت ویژه‌ای از او تشکر کردند.

این درحالی بود که رائول چند روز گذشته اعلام کرد که در پایان ماه آینده خداحافظی می‌کند،وی اکنون در تیم نیویورک کاسموس در لیگ آمریکا بازی می‌کند.

هواداران السد زمانی که بازی به دقیقه ۷ رسید، پارچه نوشته‌ای بزرگ را به نمایش گذاشتند که روی آن نوشته بود « شکراً یا رائول‌ 7».

رائول گونسالس اسطوره کهکشانی‌ها برای تیم السد دو فصل بازی کرد و هواداران برای تقدیر و تشکر از زحماتی که برای تیمشان در طی این دو فصل کشیده است، به این شکل از وی تشکر کردند.

اسطوره رئال مادرید به پوشیدن شماره ۷ در باشگاه‌ها مشهور است البته در تیم ملی اسپانیا هم شماره ۷ را بر تن می‌کرد.

رائول ۳۸ ساله شنبه اعلام کرد: تصمیم به خداحافظی کار بسیار سختی بود اما معتقدم اکنون وقت خوبی است، تصمیم گرفتم تا پایان این فصل خداحافظی کنم.اما اکنون تمرکزم برای این فصل است تا نیویورک کاسموس را قهرمان این فصل کنم.

پاسخی بگذارید