مسئول کانون هواداران نساجی مازندران:
تاریخ: ۱۱:۱۵ :: ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
نام نویسنده: خبرگزاری فارس
هواداران نساجی عازم اصفهان می‌شوند

مسئول کانون هواداران نساجی مازندران گفت: هواداران پرشور و وفادار تیم نساجی مازندران برای حمایت و تشویق تیم‌شان در بازی مقابل ذوب‌آهن، عازم اصفهان می‌شوند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،رضا نادری در گفت‌وگویی در ارتباط با بازی پیش‌روی تیم نساجی مازندران در مقابل ذوب‌آهن اصفهان اظهار کرد: هواداران پرشور نساجی همواره در بازی‌های خارج از خانه در دورترین نقاط نیز، نساجی را تنها نگذاشتند و عاشقانه برای حمایت از تیم محبوب‌شان همه سختی‌ها را به جان خریدند.

وی با عنوان اینکه طبق برنامه‌ریزی‌هایی که کانون هواداران باشگاه نساجی مازندران از فصل گذشته انجام داده، مقرر شد این همراهی‌ها با ساماندهی و نظم مناسب صورت گیرد، افزود: به همین منظور کانون هواداران برای بازی مقابل ذوب‌آهن، ۲ اتوبوس برای عزیمت به اصفهان تهیه کرده است.

مسئول کانون هواداران باشگاه نساجی مازندران با اشاره به اینکه هزینه یک اتوبوس با حمایت بخش خصوصی و اتوبوس دیگر از طریق منابع کمیته اقتصادی کانون تأمین شده است، ادامه داد: با توجه به وضعیت سخت اقتصادی، بالا رفتن کرایه‌ها و به‌دنبال آن عدم همکاری حامیان مالی اما با این حال تمام سعی کانون بر این است که به خودکفایی برسد.

نادری با تأکید بر اینکه با توجه به استقبال هواداران می‌توانستیم تعداد اتوبوس‌ها را بیشتر کنیم، اضافه کرد: بنا بر نظر کانون با توجه به شرایط آب و هوایی و وضعیت نامساعد راه‌ها و جلوگیری از بروز خطرات و حوادث احتمالی، تصمیم گرفتیم تعداد اتوبوس‌ها را به حداقل برسانیم.

وی با اعلام اینکه بسیاری از هواداران نساجی با خودروهای شخصی به اصفهان سفر خواهند کرد، خاطرنشان کرد: توصیه اکید کانون به آن دسته از هواداران عزیز رعایت نکات ایمنی لازم، به همراه داشتن زنجیر چرخ و اطمینان از سلامت خودروست.

مسئول کانون هواداران باشگاه نساجی مازندران از مازندرانی‌های مقیم اصفهان و شهرهای اطراف درخواست کرد تا برای حمایت از تیم نساجی فردا «سه‌شنبه ۱۶ بهمن‌ماه» ساعت ۱۸:۱۵ دقیقه خود را به ورزشگاه فولادشهر برسانند، گفت: امیدواریم بازیکنان نساجی فردا با نمایش قدرتمندانه خود در مقابل ذوب آهن و با کسب ۳ امتیاز پاسخگوی محبت هواداران باشند؛ هر چند مهم‌ترین دستاورد کانون در این بازی نمایش پسندیده اخلاق و انتقال فرهنگ بالای هواداری به مردم خوب و هواداران فهیم ذوب‌آهن اصفهان خواهد بود.

پاسخی بگذارید