تاریخ: ۱۸:۴۴ :: ۱۳۹۷/۱۱/۱۴
نام نویسنده: مرتضی خالقی

طبق ادعای رادیو کاتالونیا، لیونل مسی، کاپیتان بارسلونا، از ناحیه عضله ران دچار انقباض شده و کادر فنی باید در مورد حضور او در الکلاسیکو رفت تصمیم گیری کند.

در دقیقه ۲۵ نیمه دوم بازی مقابل والنسیا که با تساوی ۲-۲ در حال پیگیری بود، لیونل مسی از کادر پزشکی خواست تا در کنار زمین حاضر شوند. پس از بررسی انجام گرفته توسط کادر پزشکی، هافبک آرژانتینی دستور ادامه حضور در زمین را دریافت کرد ولی پس از دقایقی متوجه شد که قادر نیست تیمش را همراهی کند. در حقیقت، در ۲۵ دقیقه اول نیمه دوم، او ۲۵ بار در حرکات تیمش شرکت کرد ولی در ۲۲ دقیقه بعدی تنها ۱۱ بار شرکت داشت.

کاروسال دپورتیوو مدعی شده که طبق ادعای کادر پزشکی بارسلونا پس از ویزیت مسی در رختکن، مصدومیت او جدی نیست. دستور در مورد او اینطور بوده که مثل باقی اعضای تیم، روز یکشنبه را استراحت کند و از دوشنبه به تمرینات برگردد.  در جلسه تمرینی است که پزشکان در مورد وضعیت مصدومیت و شدت آن تصمیم گیری نهایی خواهند کرد.

هر چند با توجه به برنامه بازی های بارسا در هفته های پیش رو، رفع مصدومیت مسی بسیار اهمیت دارد ولی بارسا باید مراقب باشد که حضور او در بازی اول ال کلاسیکو مقابل رئال، منجر به عدم حضور او در دیدارهای بعدی نشود. هیچکس شکی ندارد که مسی برای بارسا بازیکنی کلیدی است. مقابل والنسیا، او دو گل زد و مانع شکست تیمش شد.

والورده پس از بازی در مورد مصدومیت مسی گفته بود که مشکل او جدی نیست ولی باید صبر کنیم و ببینیم که تست‌های پزشکی چگونه خواهند بود. مربی سرنخ زیادی در این رابطه ارائه نکرد ولی هیچکس از غیبت او در ال کلاسیکو های پیش رو نیز حرف نزده است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

پاسخی بگذارید