تاریخ: ۶:۳۹ :: ۱۳۹۴/۰۷/۲۷
نام نویسنده: sobhan

اعتراض پرسپولیس به حکم غیابی سوشا مکانی ورزش > لیگ برتر – سایت باشگاه پرسپولیس نوشت: باشگاه پرسپولیس طی نامه‌ای به رئیس فدراسیون فوتبال ایران، به حکم غیابی سوشا مکانی اعتراض کرد. به گزارش مازند اسپرت ؛ در پی حکم غیابی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خصوص محرومیت یک جلسه‌ای سوشا مکانی در بازی با ملوان بندرانزلی […]

اعتراض پرسپولیس به حکم غیابی سوشا مکانی

ورزش > لیگ برتر – سایت باشگاه پرسپولیس نوشت: باشگاه پرسپولیس طی نامه‌ای به رئیس فدراسیون فوتبال ایران، به حکم غیابی سوشا مکانی اعتراض کرد.

به گزارش مازند اسپرت ؛ در پی حکم غیابی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خصوص محرومیت یک جلسه‌ای سوشا مکانی در بازی با ملوان بندرانزلی از سری مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور (یادواره آزادسازی خرمشهر)، باشگاه پرسپولیس طی نامه‌ای رسمی به علی کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال به این حکم اعتراض کرد.
در بخشی از این نامه آمده است: با توجه به اعلام زمان احضار سوشا مکانی به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال و حضور این بازیکن در اردوی تیم ملی ایران، حکم غیابی برای دروازه‌بان پرسپولیس منصفانه نخواهد بود و در این مورد اعتراض خود را اعلام می‌داریم. شایسته است در این خصوص تجدیدنظر شود.

پاسخی بگذارید