تاریخ: ۱۹:۵۶ :: ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
نام نویسنده: مرتضی خالقی

هاجیمه موریاسو، سرمربی تیم ملی ژاپن از بازیکنانش خواست از هه توانایی های خود برای کسب پیروزی در بازی فینال برابر قطر استفاده کنند.

تیم ملی ژاپن فردا برای کسب پنجمین عنوان قهرمانی خود در جام ملت های آسیا باید در کشور امارات به مصاف تیم ملی قطر برود و موریاسو امیدوار است بازیکنانش بدون دست کم گرفتن حریف خود در بازی فردا، از تمام تلاش خود برای پیروزی در این دیدار بهره گیرند.

تیم ملی ژاپن بعد از پیروزی های ناپلئونی در مراحل اولیه حذفی، در نیمه نهایی موفق شد با ۳ گل تیم ملی ایران را مغلوب کند اما از آن سو تیم ملی قطر با اقتدار تمام و بدون دریافت حتی یک گل خورده راهی دیدار فینال شده است.

موریاسو گفت: “نباید تیم ملی قطر را دست کم بگیریم. شما باید به حریف خود احترام گذاشته، آنها را درک کنید و از همه داشته های خود در این دیدار استفاده کنید. من از بازیکنانم می خواهم در این مرحله همه چیز را در مسیر درست قرار داده و از توانایی های خود استفاده کنند.

قطر تیمی بسیار قدرتمند است اما ما نیز در مسیر رسیدن به فینال با اعتماد به نفس بوده ایم و بازیکنان ما توانایی انطباق با شرایط و مهیا کردن آن را داشته و از استقامت خوبی برخوردارند.”

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

پاسخی بگذارید