کاظمی مدیری سالم و باتجربه است
تاریخ: ۱۰:۴۲ :: ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
نام نویسنده: خبرگزاری فارس
بهروان: به تصمیمات صنیعی‌فر احترام بگذاریم/مجهزترین امکانات برای انتقال تمرینات نساجی مهیاست

رئیس هیأت فوتبال مازندران با عنوان اینکه باید به تصمیمات باشگاه احترام بگذاریم، افزود: در رأس هرم باشگاه نساجی مازندران صنیعی‌فر به‌عنوان رئیس هیأت مدیره هر تصمیمی را می‌تواند با توجه به خرد جمعی و مشورت با دیگر اعضای هیأت مدیره اتخاذ کند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،غلامرضا بهروان در گفت‌وگویی، درخصوص تغییر و تحولات اخیر باشگاه نساجی مازندران ضمن تقدیر از زحمات علی امیری مدیرعامل سابق باشگاه و فرزاد مجیدی سرپرست سابق تیم بزرگسالان اظهار کرد: از سوی رئیس هیأت مدیره مهران کاظمی به‌عنوان قائم‌مقام باشگاه و با حفظ سمت به‌عنوان سرپرست تیم اخیراً معرفی شده؛ کاظمی مدیرعامل اسبق باشگاه نساجی بود؛ سال‌هاست که برای فوتبال زحمت می‌کشد و افتخار ما این است که کاظمی در فوتبال کشور دستی بر آتش دارد.

وی در ادامه با قدردانی از جواد نکونام و کادر فنی سابق تیم نساجی، مجید جلالی را یکی از شخصیت‌های خوشنام فوتبال کشور خواند و افزود: با جلالی تماس گرفتم و حضور او را در نساجی تبریک و خوش‌آمد گفتم.

رئیس هیأت فوتبال مازندران انتخاب فرهاد کوچک‌زاده و استفاده از ظرفیت‌های بومی را امری مؤثر یاد کرد و گفت: ما بزرگان و پیشکسوتان زبده‌ای داریم که می‌توانند به نساجی کمک کنند.

این مسؤول با عنوان اینکه باید به تصمیمات باشگاه احترام بگذاریم، افزود: در رأس هرم باشگاه نساجی مازندران فرهاد صنیعی‌فر به‌عنوان رئیس هیأت مدیره هر تصمیمی را می‌تواند با توجه به خرد جمعی و مشورت با دیگر اعضای هیأت مدیره اتخاذ کند.

بهروان با اشاره به اینکه صنیعی‌فر سابقه طولانی در فوتبال دارد و در تیم‌های بزرگ نیز مسؤولیت داشت، اضافه کرد: همچنین از زحمات و خدمات حدادیان هم به‌عنوان دیگر مالک باشگاه نساجی، در فوتبال اطلاع دارم.

وی با بیان اینکه تشکر ویژه داریم از مالکان باشگاه که از تیم بزرگی چون نساجی با داشتن این همه هوادار عاشق، حمایت می‌کنند، خاطرنشان کرد: در حال حاضر نیز وظیفه داریم بیش از پیش برای موفقیت نساجی به آقای کاظمی کمک کنیم؛ کاظمی مدیر سالمی بوده که دارای تجارب زیادی در فوتبال است.

رئیس هیأت فوتبال مازندران در ادامه در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس در رابطه با مهیاسازی امکانات برای انتقال تمرینات تیم بزرگسالان نساجی از تهران به مازندران بیان کرد: گاهاً از سوی برخی‌ها شنیده می‌شود، به‌عنوان مثال به خواسته باشگاه نساجی مبنی بر در اختیار قرار دادن ورزشگاه شهدای ساری و … اعتنا نمی‌شود، با توجه به اینکه هیچ درخواستی از سوی باشگاه ارائه نشده، قطعاً اگر باشگاه نساجی مکانی را برای تمرین در مازندران در نظر دارد، ما از تمام ظرفیت خود برای تحقق خواسته‌های باشگاه استفاده می‌کنیم.

این مسؤول با عنوان اینکه ما برای کمک به باشگاه، با توجه به اینکه هزینه نگهداری تیم بزرگسالان در تهران به مراتب از مازندران بیشتر است، چند کمپ را به باشگاه معرفی کردیم، تصریح کرد: یکی از کمپ‌هایی که هم زمین فوتبال، هم استخر و امکانات رفاهی، اقامتی و ورزشی دیگری دارد، مجموعه سالاردره چوب و کاغذ ساری است که با مدیریت آنجا مذاکره شده است.

بهروان با تأکید بر اینکه این مسئله بسیار اهمیت دارد که تیم نساجی در آغوش هواداران خود باشد البته با حفظ شأن تیم و مسائل انظباطی یادآور شد: تشویق‌ها و انرژی‌های مثبت هواداران کمک‌حال تیم خواهد بود، همچنین به لحاظ علمی و حرفه‌ای هم‌خو شدن با شرایط آب و هوایی و اقلیمی مازندران کمک زیادی به بازیکنان در بازی‌های خانگی می‌کند.

وی با بیان اینکه هر زمانی که باشگاه رسماً خواستار انتقال تمرینات به مازندران باشد، با جان و دل برای مهیاسازی امکانات پیش‎قدم می‌شویم، ادامه داد: نساجی به جز تیم بزرگسالان، ۳ تیم دیگر در رده‌های نوجوانان، جوانان و امید دارد که در لیگ‌های کشوری حضور دارند، آنها هم باید ساماندهی شوند و از این پراکندگی دربیایند.

رئیس هیأت فوتبال مازندران در پایان عنوان کرد: جناب استاندار و همچنین مدیرکل ورزش و جوانان هم همان‌طور که مشاهده می‌کنید در خصوص نساجی دغدغه‌مند هستند و در تلاشند تا با ایجاد تسهیلات برای مالکان نساجی ایجاد انگیزه کنند.

پاسخی بگذارید