تاریخ: ۱۹:۳۰ :: ۱۳۹۷/۱۱/۱۰
نام نویسنده: مرتضی خالقی

ستاره مراکشی دلیل افت فاحش قهرمان سه گانه قطر را کابوس مصدومیت ستاره های کلیدی این تیم دانست و از بازگشت الدحیل به روزهای اوج خبر داد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

یوسف العربی آقای گل مراکشی فصل گذشته لیگ ستارگان در مصاحبه با روزنامه استادالدوحه اعلام کرد این تیم در فصل جاری تحت الشعاع بحران مصدومیت ستاره های کلیدی قرار گرفت تا از روزهای اوج فاصله بگیرد.

ستاره مراکشی گفت:«الدحیل به کورس قهرمانی بازخواهد گشت چون هدفش کسب عناوین و افتخارات جدید است. ما می‌دانیم که در فصل جاری شیوه متفاوتی از فوتبال را ارائه می دهیم. فصل قبل به بهترین شکل ممکن بازی کردیم و سه گانه را ثبت کردیم. الان نیاز داریم برگردیم به آن سطح و شکل».

او ادامه داد:« در فصل جاری مصدومیت ها روی عملکرد ما تاثیر مستقیم گذاشت. اولین مصدومیت اسماعیل محمد در بازی سوپرجام قطر بود. بعد هم آسیب دیدگی های دیگر بود که با تغییر مربی توام شد. از دست دادن نام تائه هی به عنوان یکی از بهترین بازیکنان قاره تاثیر منفی خود را نشان داد. نه تنها الدحیل بلکه هر تیم دیگری هم با این کابوس ها روبرو می شد این گونه افت می کرد».

ستاره مراکشی در ادامه به اهداف باشگاه در ادامه فصل اشاره و از خیز بلند برای قهرمانی در آسیا سخن گفت و تصریح کرد:« امیدوارم با الدحیل قهرمان آسیا شویم. این موفقیت غیرممکن نیست حتی با قرار گرفتن در جمع بهترین تیم های قاره در گروه مرگ لیگ قهرمانان آسیا. در این راه باید تمرکز کنیم و روی کوچک ترین جزئیات هم فکر کرد».

العربی که برای تکرار آقای گلی جنگ دیدنی با بونجاح الجزایری دارد، افزود:« هنوز بازی های زیادی تا آخر فصل باقی مانده است. من به آقای گلی دوباره فکر می کنم چون اختلافم با بونجاح ۱۱ گل است و در بازی ها هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد. البته اولویت من موفقیت و تکرار قهرمانی با الدحیل است».

العربی در پایان گفت:« با یک اشتباه بازی بزرگ با السد را باختیم و صدرنشینی را از دست دادیم. مهم این است که امتیازی در ۷ بازی اینده از دست ندهیم و در بازی برگشت با رقیب اصلی مان السد به برتری برسیم تا دوباره از عنوان قهرمانی مان دفاع کنیم».

پاسخی بگذارید