تاریخ: ۱۹:۱۵ :: ۱۳۹۷/۱۱/۱۰
نام نویسنده: مرتضی خالقی

مربی جدید تیم فولاد می‌گوید که هنوز تصمیم قطعی برای آینده نگرفته و تا چند روز آتی در خصوص ادامه بازی یا خداحفظی‌اش از میادین تصمیم می‌گیرد.

ایمان مبعلی، هافبک با تجربه فوتبال ایران حالا وارد دنیای جدیدی در فوتبال حرفه‌ای خود شده است. او که بعد از جدایی داریوش یزدی از استقلال خوزستان همراه با کریم بوستانی هدایت آبی پوشان اهوازی را بر عهده گرفت. اما در نهایت با فرا رسیدن تعطیلات نیم فصل راه جدایی را در پیش گرفت و با بازگشت به باشگاه محبوب خود دستیار افشین قطبی در فولاد خوزستان شد. وی در این رابطه می‎گوید:

از اینکه با مربی باتجربه‌ای مثل افشین قطبی کار می‌کنم، خوشحالم و امیدوارم که از تجربیات این مربی به بهترین شکل استفاده کنم و در این جایگاه هم مهره مؤثری برای فولاد خوزستان باشم. به‌ هرحال من به تیم سابقم تعصب دارم و در نهایت تصمیم گرفتم که در فضایی جدید به این تیم کمک کنم. باید از مسئولان باشگاه استقلال خوزستان از جمله رئیس محترم گروه ملی هم تشکر کنم که با جدایی‌ام از استقلال خوزستان موافقت کردند.

مبعلی در رابطه با جایگاهش در فولاد خوزستان گفت: من تازه به این تیم اضافه شدم و الان هم به عنوان مربی در فولاد هستم. واقعیت این است که برای بازی کردن یا خداحافظی از فوتبال نیز هنوز تصمیم قطعی نگرفتم و تا چند روز دیگر در این خصوص تصمیم خواهم گرفت.

وی در خصوص اوضاع تیم سابقش نیز گفت: شرایط سختی در استقلال خوزستان وجود دارد و مقصر هم بازیکنان یا مربیان نیستند. متأسفانه طلب بازیکن خارجی این تیم پرداخت نشد و همین موضوع استقلال خوزستان را با چالشی سخت مواجه کرد. مثل اینکه باشگاه هنوز هم نتوانسته طلب ساکونی را پرداخت کند، با این حال امیدوارم که استقلال خوزستان روزهای خوبی را در پیش داشته باشد.

مربی فولاد در پاسخ به این پرسش که در این فصل کدام تیم شانس اول قهرمانی محسوب می‌شود، گفت: پیش‌بینی در این خصوص زود است، ولی من سپاهان، پرسپولیس و استقلال را مدعیان اصلی قهرمانی می‌دانم.

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران، در خصوص وضعیت مبهم کی‌روش برای ماندن با قطع همکاری با تیم ملی گفت: در این خصوص نمی‌توان نظر قطعی داد و همه چیز به فدراسیون فوتبال و خود این مربی مربوط می‌شود. شاید کی‌روش تصمیم به جدایی بگیرد و شاید هم اتفاقات دیگری رخ دهد. اعتقاد من این است که باید به تصمیم این مربی برای آینده کاری‌اش احترام گذاشت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

پاسخی بگذارید