مسئول سازمان بسیج ورزشکاران مازندران خبر داد
تاریخ: ۱۰:۲۵ :: ۱۳۹۷/۱۱/۰۹
نام نویسنده: تحریریه
برگزاری ۳۲ ویژه‌برنامه «چله ورزشی انقلاب» در مازندران

مسئول سازمان بسیج ورزشکاران مازندران گفت: همزمان با دهه مبارک فجر بیش از ۳۲ برنامه با عنوان «چله ورزشی انقلاب» در مازندران برگزار می‌شود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سید جواد حسینیان دوشنبه‌شب در جمع خبرنگاران با اشاره به درپیش بودن دهه مبارک فجر و اهمیت این ایام، اظهار کرد: پیروزی انقلاب اسلامی موجب توجه ویژه نظام به ورزش و قهرمانان ورزشی شده است که این ایام فرصتی مناسب برای بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه قهرمانی به‌شمار می‌رود.

وی با اشاره به مهم‌ترین برنامه‌های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، افزود: سازمان بسیج ورزشکاران سپاه کربلا با همکاری اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران بیش از ۳۲ برنامه را با نام «چله ورزشی انقلاب» در استان مازندران برگزار می‌کند.

مسئول سازمان بسیج ورزشکاران مازندران از برگزاری یادواره شهدای ورزشکار مدافع حرم استان در دهه فجر خبر داد و گفت: این مراسم ۱۵ بهمن‌ماه سال جاری با حضور سردار غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در شهرستان بهشهر برگزار می‌شود.

حسینیان با بیان اینکه ویژه برنامه چله ورزشی دختران انقلاب با تجلیل از مربیان، داوران، قهرمانان با اخلاق خواهر و خانواده‌های شهدای ورزشکار در ایام دهه فجر اجرا می‌شود، تصریح کرد: برگزاری شب خاطره پیشکسوتان ورزشی انقلاب و تجلیل از حلقات نمونه شجره طیبه صالحین ورزشی از دیگر برنامه‌های این ایام به‌شمار می‌رود.

وی از برگزاری نشست سفیران شهدای ورزشکار با حضور قهرمانان المپیک و جهان با معرفی شهیدان ابراهیم هادی و حاج صادق مزدستان خبر داد و بیان کرد: جشنواره عکس ورزشی انقلاب با محوریت حضور ورزشکاران و پهلوانان در عرصه‌های انقلابی و جهادی در مازندران برگزار می‌شود.

مسئول سازمان بسیج ورزشکاران مازندران با بیان اینکه همزمان دهه فجر اردوی جهادی در دو منطقه آسیب‌دیده قائمشهر و آمل با حضور ورزشکاران و پهلوانان برگزار می‌شود، افزود: نشست مربیان طرح پهلوان پروری با حضور مربیان ورزشی و دیدار با پهلوانان و ورزشکاران با اخلاق از دیگر برنامه‌های سازمان بسیج ورزشکاران سپاه کربلا به‌شمار می‌رود.

پاسخی بگذارید