هفته بیست و یکم لیگ برتر والیبال 97
تاریخ: ۹:۵۵ :: ۱۳۹۷/۱۱/۰۸
نام نویسنده: احمد قربانی
تصاویر دیدار سایپا تهران و کاله مازندران /عکاس : محمد سعیدی

هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر با برگزاری ۶ مسابقه در ۶ شهر مختلف به پایان رسید

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر با برگزاری ۶ مسابقه در ۶ شهر مختلف به پایان رسید. گزارش مسابقات این هفته در ادامه می آید:

دورنا ارومیه صفر – شهرداری ورامین ۳

شهرداری ورامین صدرنشین با نتیجه سه بر صفر موفق شد میزبان خود را شکست دهد. صدرنشین لیگ برتر هر چند در ست اول به زحمت افتاد اما در ست های بعدی توانست حریف خود را با قدرت از پیش رو بردارد تا همچنان صدرنشین لیگ برتر باشد.

شهرند اراک یک – شهرداری ارومیه ۳

شهرداری ارومیه برای دومین هفته متوالی توانست به پیروزی دست پیدا کند و این بار خارج از خانه شهروند اراک را شکست دهد. ارومیه ای ها در ست اول به برتری رسیدند اما در ست بعدی تیم اراکی موفق شد بازی را به تساوی بکشاند. شهرداری ارومیه در ست های بعدی موفق به کسب پیروزی شد تا با نتیجه سه بر یک به برتری برسد.

فولاد سیرجان ایرانیان یک – پیام مشهد ۳

پیام مشهد در ادامه فرم خوب خود توانست فولاد سیرجان را در خانه شکست دهد. دو تیم فولاد سیرجان ایرانیان و پیام مشهد در سالن مجموعه ورزشی گل گهر به مصاف هم رفتند، دیداری زیبا که در پایان ۱۰۰ دقیقه تلاش دو تیم در مجموع چهار ست برگزار شده با حساب سه بر یک به سود تیم مهمان رقم خورد، مسابقه ای که ۲۰۰۰ هوادار سیرجانی از نزدیک نظاره گر آن بودند.

سایپا تهران ۳ – کاله مازندران یک

سایپا در خانه به پیروزی رسید تا بعد از یک هفته استراحت، مسابقات را با برد شروع کند. سایپا در این دیدار در ست های اول، سوم و چهارم به پیروزی رسید و اجازه نداد تا کاله در تهران این تیم را غافلگیر کند.

شهرداری گنبد ۳ – خاتم اردکان ۲

جدال جذاب دو تیم در نهایت با پیروزی … به پایان رسید. گنبدی ها در دو ست اول برابر خاتم بازنده بودند اما به بازی برگشتند و در ست های سوم و چهارم به پیروزی رسیدند تا تکلیف این مسابقه را ست پنجم مشخص کند.

در ست پنجم

شهرداری تبریز ۳ – عقاب نهاجا یک

تبریزی ها در خانه توانستند عقاب نهاجا را با نتیجه سه بر یک شکست دهند. شاگردان بناکار که در نیم فصل دوم نتایج خوبی کسب کردند، در این دیدار برابر مهمان خود در پایان ست چهارم به پیروزی رسید تا به این ترتیب با برد از زمین خارج شود.

پاسخی بگذارید