تاریخ: ۱۷:۵۷ :: ۱۳۹۷/۱۱/۰۶
نام نویسنده: مرتضی خالقی

کارشناس فوتبال ایران گفت: مهاجمان تیم ملی ایران که در بازی های گذشته تحت فشار بودند با عملکردشان در این بازی پاسخ منتقدانشان را دادند.

علی نظر محمدی با اشاره به پیروزی ارزشمند تیم ملی ایران مقابل چین اظهار داشت: بازی بسیار خوب و منسجمی از تیم ملی ایران دیدیم و یک پیروزی با ارزش و بدون حرف و حدیث را برای صعود به مرحله نیمه نهایی به دست آوردیم. تیم ملی ایران همچون بازی های گذشته مجال نفس کشیدن به حریف نداد و خواسته های خود را به تیم مقابل دیکته کرد.

وی افزود: متأسفانه سردار و طارمی در بازی های گذشته تحت فشار روحی و روانی قرار گرفتند و نسبت به آنها انتقاداتی صورت می گرفت. این دو در این بازی بهترین عملکرد را داشتند و با گل سازی و گلزنی، پاسخ منتقدان خود را دادند.

نظرمحمدی خاطرنشان کرد: زوج طارمی و سردار، ما را یاد زوج طلایی دایی و خداداد در گذشته می اندازد و این دو عامل برتری تیم ما در فاز تهاجمی مقابل تیم های آسیایی هستند.

کارشناس فوتبال ایران با اشاره به عملکرد بیرانوند، تصریح کرد: بی تردید این بازیکن نقطه اتکای مناسب برای تیم ملی ایران است. در معدود دفعاتی که تیم های مقابل در دروازه ما خطر ایجاد می کنند، بیرانوند به خوبی تیم را نگه می دارد و باعث می شود تاکتیک های تهاجمی ما در زمین اجرایی شود.

پیشکسوت فوتبال ایران در ادامه بیان کرد: کی روش با مهره های قدرتمندی که در اختیار دارد، توانست مچ یک مربی کارکشته و با تجربه ای مثل مارچلولیپی را بخواباند. قطعاً این همه موفقیت اتفاقی نیست و برنامه ریزی بزرگی پشت آن قرار دارد.

نظر محمدی یادآور شد: امیدوارم این بازی های خوب و این پیروزی ها به قهرمانی در آسیا ختم شود و تیم ما با جام به خانه برگردد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

پاسخی بگذارید