تکواندو مازندران 3 سال متولی ندارد
تاریخ: ۲۱:۵۳ :: ۱۳۹۷/۱۱/۰۴
نام نویسنده: خبرگزاری فارس
اختلاف‌نظر فدراسیون تکواندو با ورزش جوانان بر سر چینش اعضای مجمع

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: نسبت به چینش اعضای مجمع با رئیس فدراسیون اختلاف نظر داریم و به دنبال رفع این دغدغه‌ها هستیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تعدادی از مخاطبان این رسانه در استان مازندران با ثبت درخواست تکواندو مازندران سه سال متولی ندارد، خواستار پیگیری رسانه‌ای این موضوع در استان مازندران شدند.

خبرنگار فارس، موضوع را از طریق سرپرست هیأت تکواندو مازندران پیگیری کرده که بریمانی حاضر به پاسخگویی در این ارتباط نشده و هرگونه اظهارنظر را به آینده موکول کرده است.

کسری منوچهری معاون ورزش و جوانان استان مازندران مسؤول خوش اخلاق در بدنه مدیریتی ورزش مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، اظهار کرد: مقدمات اداری برگزاری مجمع بوکس  مازندران در حال انجام است.

حبیب حسین‌زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران که کمتر اهل مصاحبه و اظهارنظر است و به سختی به تلفن‌ها پاسخ می‌دهد، در حاشیه جلسه شورای اداری استان مازندران در پاسخ به طولانی شدن مدت زمان سرپرستی هیأت تکواندو مازندران، اظهار کرد: تکواندو مازندران حدود ۱۰ ماه بدون رئیس هیأت است.

وی با اعلام اینکه مکاتبات زیادی برای برگزاری تاریخ مجمع انجام شده است، گفت: حتی اعضای پیشنهادی مجمع را هم انتخاب کردیم.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران خاطرنشان کرد: مقداری ناهماهنگی در برگزاری مجمع این هیأت وجود دارد و به فدارسیون اعلام کردیم که با برنامه‌ریزی تکواندو از سرپرستی خارج شود.

وی با اعلام اینکه تاخیر در برگزاری انتخابات به مصلحت نیست، گفت: رئیس فدارسیون تکواندو به چینش اعضا پیشنهادی در مازندران اظهارنظر کرده و البته این حق طبیعی آنها است.

حسین‌زادگان یادآور شد: وزارت ورزش و جوانان به دنبال برگزاری انتخابات به موقع هیأت‌ها است.

به گزارش فارس، به نظر می‌رسد که اختلاف‌نظر نسبت به اعضا مجمع بین فدارسیون و ورزش و جوانان مازندران دلیل تاخیر در برگزاری مجمع است که اطلاعات کلی آن اگرچه در اختیار حسین‌زادگان قرار دارد ولی چندان تمایلی به اظهارنظر بیشتر در این ارتباط ندارد.

سرپرست هیأت تکواندو مازندران هم در حال حاضر سکوت اختیار کرده و پس از دوبار پیگیری تلفنی چندان تمایلی برای اظهارنظر در این ارتباط ندارد.

پیگیری موضوع از طریق رئیس فدراسیون تکواندو را در دستور کار خویش قرار می‌دهد که در صورت پاسخگویی، اظهارات پولادگر درباره دلایل تاخیر در برگزاری هیأت تکواندو را از این رسانه منعکس می‌کنیم.

پاسخی بگذارید