تاریخ: ۱۷:۳۷ :: ۱۳۹۷/۱۱/۰۴
نام نویسنده: مرتضی خالقی

تیم فوتبال ملوان بندر انزلی که این روزها حالا به رهبری محمد احمدزاده خودش را از قعر جدول جدا کرده است ، در ادامه روند رو به رشدش موفق شد در انزلی این بار مس رفسنجان را از پیش رو بردارند تا دیگر ملوان را در انتهای جدول نبینیم .

این دیدار ۶ امتیازی که تا دقیقه نود با حساب صفر بر صفر دنبال می شد در پایان با نتیجه عجیب دو بر صفر به پایان رسید تا یک پیروزی با ارزش و روحیه بخش برای انزلی چی ها به دست بیاید.

در حالی که تماشاگران ملوان قصد ترک ورزشگاه را داشتند محمد حسین پور هافبک بابلی ملوان بود که با به ثمر رساندن گل دقیقه ۹۰ موج شادی را به ورزشگاه پیر تختی انزلی آورد تا کرمانی ها دست خالی انزلی را ترک کنند .

این در شرایطی بود که در نیمه اول عظیم گوگ مدافع ملوان توپ را از روی خط دروازه در آورد تا هم چنان امید تیمش را برای کسب پیروزی حفظ کند چرا که با کسب این برد می توانستند  یک پله بالاتر از مس رفسنجان قرار بگیرند.

بعد از گل ملوان داور دیدار با اعلام ۶ دقیه وقت اضافه باعث شد مسی ها با تمام توانشان سمت دروازه ملوان یورش ببرند اما این ملوانی ها بودند که دریک ضد حمله صاحب ضربه پنالتی شدند که شهریار مغانلو مهاجم این تیم گل دوم آن ها را به ثمر رساند تا ۳ امتیاز شیرین به حساب ملوان واریز شود .

حالا با احتساب این برد ملوان با ۱۸ بازی و کسب  ۱۸ امتیاز در رده دوازدهم جدول رده بندی جای گرفت و مس رفسنجان با همین تعداد بازی و همین امتیاز صرفا به خاطر تفاضل کمتر در جایگاه سیزدهم جدول قرار گرفتند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

پاسخی بگذارید