درخشش ستاره بی پایانِ فوتسال ایران در لبنان
تاریخ: ۲۲:۵۲ :: ۱۳۹۷/۱۱/۰۲
نام نویسنده: علی احمدی
آمار بی نظیر مرتضی عظیمایی در لیگ لبنان/ موری گل مهره تاثیرگذار هومین فوقا

تیم حومین الفوقا با درخشش لژیونر مازندرانی خود توانست به پیروزی پُر گل ۱۰ بر ۳ مقابل العمل بکفیا برسد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مدیران باشگاه ‘هومین فوقا’ متوجه شده اند که چه ستاره ای را جذب کرده اند، مرتضی آنها را گیج کرده چون بازدهی فوق تصورش ادانه دارد.
مرتضی عظیمایی در آخرین بازی برای این تیم در لیگ برتر فوتسال لبنان موفق به زدن سه گل دیگر شد تا تعداد گل هایش را فقط در ۴ مسابقه به ۱۱ برساند!
کاپیتان شهروند ساری که به کمک این تیم ضعیف در لیگ فوتسال لبنان رفته در پیروزی ۱۰ به ۳ تیمش علاوه بر گل هایی که زد، ۴ پاس گل هم داد تا همه را شگفت زده کند.
عظیمایی بهتر از روزهای اوج خود به نظر می رسد و مداوم و مسلط در حال گشودن دروازه تیم های لبنانی ست.

عظیمایی همچنین در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر فوتسال لبنان به همراه تیم حومین الفوقا به یک برد پرگل دست یافت.
تیم حومین الفوقا در هفته چهارم روز گذشته به مصاف تیم العمل بکفیا رفت و با نمایش درخشان ملی پوش سابق تیم ملی ایران سه امتیاز شیرین دشت کرد.
حومین الفوقا که با جذب عظیمایی بسیار متحول شده و نتایج خوبی را در لیگ لبنان کسب کرده در حالی با نتیجه ۱۰ بر ۳ از سد حریفش گذشت که عظیمایی موفق به زدن سه گل و چهار پاس گل در این دیدار شد تا ستاره بی چون و چرای این دیدار لقب بگیرد.
مرتضی عظیمایی در گفتگویی با مازنداسپرت در خصوص آخرین وضعیتش اظهار داشت : در نیم فصل نخست تیم ما کلا ۷ امتیاز کسب کرده بود ولی الان شرایط تیم خوب است و تا به اینجای ۴ بازی با تیم انجام دادم که یک باخت، سه برد داریم که در ۴ بازی ۹ امتیاز کسب کردیم.
وی ادامه داد: تیم ما به هارمونی لازم رسیده و هدف تیم ما این است که در بالای جدول بین تیم پنجم تا هفتم قرار داشته باشیم.
عظیمایی از شرایط خوب خودش گفت و بیان داشت : تا به الان من ۱۱ گل زدم و بالای ۱۰ پاس گل هم دادم که واقعا شرایط خوب است و امیدوارم تا پایان شرایط به همین خوبی پیش برود.

پاسخی بگذارید