تاریخ: ۱۷:۵۲ :: ۱۳۹۷/۱۰/۳۰
نام نویسنده: مرتضی خالقی

در فاصله چند ساعت تا بازی حساس یک هشتم نهایی رسانه های عربی از ترکیب این تیم مقابل ایران رونمایی کردند.

در آخرین بازی از اولین روز مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های آسیا ایران و عمان در شرایطی از ساعت ۲۰:۳۰ مقابل هم صف آرایی می کنند که در فاصله چند ساعت تا این بازی سایت معتبر کورا از ترکیب این تیم برای جدال امشب رونمایی کردند.

در ترکیبی که این سایت معتبر اعلام کرده است، پیم وربیک سرمربی مشهور هلندی از چیدمان ۴-۲-۳-۱ و با چند تغییر نسبت به بازی با ترکمنستان که به برتری رسیدند و جواز صعود به جمع ۱۶ تیم برتر جام ملت های آسیا را دریافت کردند برخوردار است.

نکته جالب در خصوص این ترکیب به بهره بردن مربی هلندی از دو بازیکن شبیه به هم در ساختار تهاجمی برمی گردد، محسن القصانی در کنار خالد الهاجری که هر دو به عنوان پدیده های جدید فوتبال عمان در بازی های مرحله گروهی نمایش امیدوارکننده و خوبی داشتند به خصوص القصانی که زننده دو گل برای عمان بود.

ترکیب عمان به شرح زیر است:

فایز الرشیدی، محمد المسلمی، علی البوسعیدی، خالد البریکی، سعد سهیل، أحمد مبارک کانو، حارب السعدی، رائد إبراهیم، جمیل الیحمدی، صلاح الیحیائی و خالد الهاجری.

صلاح الیحیائی به جای جوهر، ستاره عمان در ترکیب قرار گرفته است و این احتمال وجود دارد در نیمه دوم این بازیکن مصدوم در صورت نیاز برابر ایران قرار گیرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

پاسخی بگذارید