تاریخ: ۱۷:۲۷ :: ۱۳۹۷/۱۰/۳۰
نام نویسنده: مرتضی خالقی

کریستیانو رونالدو همچنان امیدوار است بتواند مارسلو را برای جدایی از رئال و پیوستن به یوونتوس متقاعد کند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

رونالدو تابستان امسال از رئال جدا و راهی یوونتوس شد. هیچکدام از بازیکنان رئال باور نداشتند که رونالدو رئال را ترک کند. به خصوص مارسلو که دوستی صمیمانه ای با فوق ستاره پرتغالی داشت.

چند ماه پس از انتقال رونالدو، او در مصاحبه با رسانه های ایتالیایی به تمجید از مارسلو پرداخت و به نوعی ابراز امیدواری کرد که بار دیگر با او هم تیمی شود. اخبار و شایعات زیادی هم در مورد انتقال احتمالی مارسلو به یووه شنیده می شد اما ستاره برزیلی در چند مصاحبه از رئال به عنوان تیمی که در آن بازنشسته خواهد شد، یاد کرد.

 

 

 

 

شرایط در این روزها اما کمی متفاوت شده است. پس از هو شدن در بازی برابر سوسیداد و ضعف های آشکاری که در چند ماه اخیر از او در فاز دفاعی دیده شده، مارسلو اکنون به نیمکت رئال تبعید شده و رگیلون به او ترجیح داده می شود.

شب گذشته نیز در بازی با سویا مارسلو ۹۰ دقیقه روی نیمکت حضور داشت و به نظر، فعلا جایگاه خود در ایده های سولاری را از دست داده است.

 

در همین رابطه امروز آاس ادعا کرد که رونالدو تلاش های خود برای متقاعد کردن مارسلو به جدایی را از سر گرفته و این روزها خوشبینی بیشتری نسبت به این مساله دارد. انتقالی که البته ساده نخواهد بود و همه چیز در نهایت به نظر خود مارسلو بستگی دارد.

سمت چپ یوونتوس با الکس ساندرو تضمین شده است و حتی دی شیلیو هم می تواند در آن منطقه بازی کند؛ ولی سران یووه قصد دارند با جذب مارسلو، سمت چپ خود را بیش از پیش تقویت کنند. فعلا باید منتظر هفته های آتی ماند و دید که شرایط مارسلو تغییر خواهد کرد یا همچنان نیمکت نشین می ماند.

پاسخی بگذارید