تاریخ: ۱۴:۰۶ :: ۱۳۹۴/۰۴/۲۵
نام نویسنده: sobhan

آردا توران ممکن است به زودی بارسلونا را به مدت ۶ ماه ترک کرده و بصورت قرضی به تیمی دیگر بپیوندد. به گزارش مازنداسپرت:بارسلونا به دلیل محرومیت از خرید بازیکن جدید، نمی تواند نام دو خرید جدید خود، آردا و نیز الیکس ویدال را بصورت رسمی در فهرست بازیکنان فصل آتی ثبت کند. طبق گزارش […]

آردا توران ممکن است به زودی بارسلونا را به مدت ۶ ماه ترک کرده و بصورت قرضی به تیمی دیگر بپیوندد.

به گزارش مازنداسپرت:بارسلونا به دلیل محرومیت از خرید بازیکن جدید، نمی تواند نام دو خرید جدید خود، آردا و نیز الیکس ویدال را بصورت رسمی در فهرست بازیکنان فصل آتی ثبت کند. طبق گزارش فیفا، این دو بازیکن حتی در بازی های دوستانه بارسا نیز حق حضور نخواهند داشت.

این محرومیت تا ۱ ژانویه پابرجاست و بیم این وجود دارد که دوری چند ماهه آردا توران از میادین، باعث افت کیفی او شود. به همین دلیل بارتومئو امروز در مصاحبه خود با RAC 1،  از احتمال حضور قرضی ستاره ترکیه ای در تیمی دیگر تا ژانویه ۲۰۱۶ خبر داد:” این احتمال وجود دارد که آردا را ۶ ماه به تیمی دیگر قرض بدهیم تا از فرم خود فاصله نگیرد. اینکه او نمی تواند در بازی های دوستانه هم شرکت کند، به ضرر ما و خود اوست.

البته برای این انتقال، شرایطی هم داریم. اول اینکه این یک تصمیم کاملا فنی و بر عهده مربی تیم است و مدیریت هیچ دخالتی در این موضوع نخواهد داشت؛ دوم اینکه آردا به تیمی خواهد رفت که در لیگ قهرمانان حضور ندارد. در مورد ویدال باید بگویم که خود او درخواست کرده است که این ۶ ماه را تنها با تیم تمرین کند و دوست ندارد بصورت قرضی به تیمی دیگر برود.”
بدین ترتیب احتمال حضور آردا در گالاتاسرای با توجه به اینکه این باشگاه در لیگ قهرمانان حضور دارد منتفی خواهد بود./ورزش سه

پاسخی بگذارید