رییس هیات کشتی شهرستان بهشهر خبرداد:
تاریخ: ۱۰:۰۸ :: ۱۳۹۷/۱۰/۲۷
نام نویسنده: خبرگزاری ایرنا
۴ تیم خارجی برای شرکت درجام شهیدهاشمی نژاد وارد مازندران شد

رییس هیات کشتی شهرستان بهشهر گفت: حدود ۵۰ کشتی گیر از کشورهای روسیه، گرجستان، آذربایجان و ارمنستان به عنوان ۴ کشور خارجی شرکت کننده در شانزدهمین دوره رقابت های بین‌المللی کشتی آزاد جوانان جام شهید هاشمی‌نژاد وارد مازندران شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،شانزدهمین دوره این مسابقات در رده سنی جوانان روزهای ۲۷ و ۲۸ دی ماه سال جاری در سالن ورزشی شهید هاشمی نژاد بهشهر در شرق مازندران برگزار می شود.
شهرام جعفری عصر چهارشنبه درگفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم شهید هاشمی نژاد بهشهر به نمایندگی از مازندران در این مسابقات است و تیم های برتر ۱۷ استان کشور نیز به عنوان تیم های داخلی شرکت خواهند کرد.
رییس هیات کشتی بهشهر اضافه کرد: همه تمهیدات و هماهنگی های لازم با مسئولان شهرستان بهشهر و استان برای برگزاری هرچه بهتر مسابقات انجام شده و مسئولیت واحدهای برگزار کننده مسابقات نیز مشخص شده است.
جعفری اظهار کرد که برای مسابقات این دوره به نفرات اول تا سوم هر وزن به ترتیب ۳۰۰- ۲۰۰ و ۱۵۰ دلار جایزه نقدی اهداء خواهد شد.
وزن کشی این مسابقات از ساعت ۷ صبح روز پنجشنبه در خانه کشتی بهشهر انجام و مسابقات نیز از ساعت ۱۰ در سالن ورزشی شهید هاشمی نژاد برگزار خواهد شد.
در پانزدهمین دوره مسابقات بین المللی کشتی آزاد جوانان جام شهید هاشمی نژاد که روزهای ۱۱ و۱۲ اسفندماه سال۹۶ برگزار شد، با قهرمانی تیم بهشهر میزبان مسابقات به پایان رسید.
در مسابقات دوره گذشته که با حضور ۲۱۳ کشتی گیر در قالب ۲۰ تیم داخلی و خارجی برگزار شد، مقام دوم این دوره از مسابقات کشتی آزاد به تیم جمهوری آذربایجان رسید و تیم دخانیات تهران هم جایگاه سوم را تصاحب کرد.

پاسخی بگذارید