تاریخ: ۸:۱۱ :: ۱۳۹۴/۰۴/۲۵
نام نویسنده: sobhan

هفته پنجم لیگ کشتی آزاد نوجوانان مازندران با برتری تیم های بهشهر و گرگان در سالن ورزشی شهید هاشمی نژاد بهشهر به پایان رسید .   به گزارش خبرنگار مازند اسپرت ، در این مسابقه که شامگاه چهارشنبه برگزار شد ، در مسابقه اول تیم گرگان با نتیجه ۷ بر ۳ بر تیم ساری غلبه […]

KOOOSHTIIIهفته پنجم لیگ کشتی آزاد نوجوانان مازندران با برتری تیم های بهشهر و گرگان در سالن ورزشی شهید هاشمی نژاد بهشهر به پایان رسید .

 

به گزارش خبرنگار مازند اسپرت ، در این مسابقه که شامگاه چهارشنبه برگزار شد ، در مسابقه اول تیم گرگان با نتیجه ۷ بر ۳ بر تیم ساری غلبه کرد .

در مسابقه دوم هم تیم های مدعی بهشهر و میاندرود به مصاف هم رفتند که در پایان تیم بهشهر با نتیجه ۸ بر ۲ میهمان خود را مغلوب کرد و به عنوان تیم اول ، راهی مرحله نیمه نهایی شد .

در گروه شرق این رقابت ها ، تیم های بهشهر ، ساری ب،میاندرود و همچنین تیم های نوکنده و گرگان به عنوان تیم های میهمان از استان گلستان با هم رقابت کردند .

لیگ کشتی نوجوانان مازندران در ۵ گروه برگزار شد که با پایان یافتن مرحله اول این رقابت ها ، مرحله دوم و نیمه نهایی این مسابقات با حضور دوتیم برتر این گروه ها در شهرهای بهشهر و بابل برگزار خواهد شد .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پاسخی بگذارید