تاریخ: ۲۱:۲۳ :: ۱۳۹۷/۱۰/۲۵
نام نویسنده: مرتضی خالقی

معاون اجرایی باشگاه استقلال خبر جذب مهاجم نیجریه ای را تکذیب می کند و در عین حال می گوید این باشگاه با دو مهاجم خارجی به توافق نهایی رسیده است.

از روز گذشته خبری در رسانه ها منتشر شده است که پاتریک فرایدی نیجریه ای هم اکنون به ترکیه رسیده است تا بعد از مذاکره با مدیران استقلال قرارداد خود را نهایی کند.

این خبری است که هادی مباشری در گفت و گو با ورزش سه آن را تکذیب می کند: این مهاجم که امروز نامش  در رسانه ها مطرح شده است، در لیست ۲۰ نفره استقلال که آقای شفر اعلام کرد و ما هم چند بازیکن را به آن اضافه کردیم حضور داشت اما جذب آن منتفی شد.

او ادامه داد: ما در حال حاضر ۲ هفته است که با دو مهاجم به توافق کامل و نهایی رسیده ایم که البته نام آنها را من نمی دانم. فقط منتظر رسیدن پول اسپانسر هستیم تا بتوانیم آنها را جذب کنیم.

معاون اجرایی باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که این پول چه زمانی پرداخت می شود هم گفت: به هرحال قسط اول پول اسپانسر سال قبل پرداخت شده است و من، آقای فتحی و آقای خطیر تلاش می کنیم این مشکل را حل کنیم و پولی بگیریم که بتوانیم هم قرارداد بازیکنان را پرداخت کنیم و هم پول بازیکنان خارجی را بدهیم.

مباشری در پاسخ به این سوال که آیا از بین این دو مهاجم استقلال یکی را جذب می کند یا نه  هم گفت: اول بگویم هر دو مهاجم به تایید نهایی آقای شفر رسیده اند و این احتمال وجود دارد هر دو مهاجم را جذب کنیم. ما هم می دانیم زمان مهم است ولی باید پول اسپانسر برسد تا پیش پرداخت بدهیم و قرارداد آنها را نهایی کنیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

پاسخی بگذارید