تاریخ: ۲۱:۱۳ :: ۱۳۹۷/۱۰/۲۵
نام نویسنده: مرتضی خالقی

تیم فوتبال امید با نتیجه ۲ بر ۱ برابر تاجیکستان شکست خورد تا پس از مدت ها با شکست از زمین مسابقه خارج شود.

تیم امید ایران امروز و در دیدار افتتاحیه تورنمنت دوحه به مصاف تاجیکستان رفت و در پایان با نتیجه ۲ بر ۱ با شکست از زمین مسابقه خارج شد.

گل اول این مسابقه را خیلی زود شاگردان کرانچار روی ضربه وحید نامداری که در بازی های پیشین هم خوب گلزنی کرده بود، ثبت کردند ولی در ادامه و روی یک اشتباه گل اول بازی را دریافت کردند تا با تساوی به رختکن بروند.

 

در نیمه دوم باز هم این تاجیکستانی ها بودند که به گل رسیدند تا در ادامه شاگردان کرانچار برای رسیدن به گل تلاش کنند؛ تلاشی که با بازی منطقی امیدهای تاجیکستان راه به جایی نبرد تا پس از چند مسابقه شاگردان کرانچار شکست بخورند.

پیش تر امیدها در دیدار دوستانه برابر عمان و دو دیدار دوستانه برابر سوریه به پیروزی دست یافته بودند و یک تساوی هم در آخرین دیدار تدارکاتی خود به دست آورده بودند.

تیم امید مقابل تاجیکستان با ترکیب شهاب عادلى، امید نورافکن، علیرضا آرتا، محمد مسلمى پور، حسین ساکى، سینا زامهران، مهدى مهدى خانى، مهدى قائدى، وحید نامدارى، امیر روستایى و محمد رضا آزادی وارد زمین شد و در طول بازی تغییرات زیادی از سوی کرانچار ایجاد شد تا تنها شهاب عادلی، مهدی قائدی و امید نورافکن در ترکیب تا پایان حضور داشته باشند؛ در واقع کرانچار در این دیدار ۱۹ بازیکن را مورد آزمایش قرار داد تا تیمش را بیش از گذشته مورد آنالیز و بررسی قرار دهد.

 

ایران در تورنمنت دوحه قطر روز پنجشنبه به مصاف کویت می رود و در دومین دیدار این تورنمنت هم قطر و کویت کار خود را از ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه آغاز کرده اند.

 

 

 

 

 

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

پاسخی بگذارید