خبر فوری ؛
تاریخ: ۱۲:۵۰ :: ۱۳۹۷/۱۰/۲۵
نام نویسنده: احمد قربانی
اعلام رای دیدار فوتسال گیتی پسند اصفهان و شهروند ساری

کمیته انضباطی رای خود را در خصوص دیدار فوتسال دو تیم گیتی پسند اصفهان و شهروند ساری صادر کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دیدار فوتسال دو تیم گیتی پسند اصفهان و شهروند ساری در حالی برگزار شد که مهدی پاسبانی، سرپرست تیم گیتی پسند اصفهان به دلیل اعتراض مکرر به داور که سبب اخراج وی شد و تمرد از اجرای دستور به ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی و توبیخ کتبی محکوم شد.

محمد همدانی- مربی دروازبانهای تیم گیتی پسند که علیرغم محرومیت از سکوی تماشاگران و درگیری لفظی با بازیکن تیم شهروند ساری که سبب درگیری دو تیم شد به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم گیتی پسند اصفهان به دلیل ورود تماشاگرانش به زمین مسابقه ، ضرب و شتم بازیکنان شهروند ساری که سبب مصدومیت سه نفر از آنان شد و به دلیل نا امنی مسابقه مذکور که تا این لحظه دو بر صفر به سود تیم شهروند سازی بود، نیمه تمام ماند، به برگزاری یک دیدار بدون حضور تماشاگر در مسابقات داخلی و پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. نتیجه این دیدار سه بر صفر به سود تیم شهروند سازی با توجه به شروع تخلفات از سوی عوامل و تماشاگران این تیم که سبب نا امنی در مسابقه گرددید، اعلام می شود.( این رای قابل تجدید نظر است)

پاسخی بگذارید