تاریخ: ۲۱:۱۵ :: ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
نام نویسنده: مرتضی خالقی

ایمان مبعلی وجود مشکلات مدیریتی و هم‌چنین مصدومیتش را عامل جدایی از استقلال خوزستان دانست.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

چند روز قبل خبری مبنی بر خداحافظی ایمان مبعلی از باشگاه استقلال خوزستان منتشر شد. او که بعد از خروج داریوش یزدی از این تیم همراه با کریم بوستانی هدایت آبی پوشان اهوازی را دست گرفت حالا قصد دارد به علت مشکلات کناره گیری کند. وی در همین رابطه گفت:

با توجه به شرایط و با توجه به مشکلاتی که در استقلال وجود دارد من تصمیم گرفتم دیگر بازی نکنم. فقط این بحث بین بچه‌ها و بازیکنان بوده و باید حالا با باشگاه صحبت کنم و ببینم چه اتفاقی رخ می‌دهد.

 

مبعلی در ادامه سقوط استقلال خوزستان به دسته یک را در صورت ادامه پیدا کردن این وضعیت محتمل دانست و گفت:

بزرگ ترین مشکل من با استقلال خوزستان کسر شش امتیاز است. تیم ما که خیلی قوی نبود. تیم ما از لحاظ مهره‌ای و قرارداد خیلی معمولی بود. حالا بچه‌ها با کمک کادر قبلی خیلی تلاش کردند و ما توانستیم ۱۲ امتیاز به دست آوریم. ۲،۳ ماه بحث بود و می‌گفتند پول بازیکن را باید بدهیم وگرنه امتیاز کم می‌شود. بعد خیلی راحت شش امتیاز کم شد. بازیکنان ما که در این رابطه مقصر نبودند. تقصیر بر گردن مدیران حال و یا قبلی است. کسی که می‌خواهد تیمداری کند باید مشکلات را حل و فصل کند. هنوز هم پول بازیکن را ندادند و همش می‌گویند در حال پرداخت است.

 

بازیکن مربی استقلال خوزستان هم‌چنین گفت:

مشکلات مالی داشتیم اما با کمک همه ۵۰ درصد از مبلغ قرارداد بازیکنان پرداخت شده است. گروه ملی اسپانسر بود و ما را کمک کرد. حالا اگر پول بازیکن خارجی را دهند به دسته پایین تر می‌رویم.همه این مشکلات به علاوه مصدومیت من دست به دست هم داد تا از استقلال خوزستان خداحافظی کنم.

 

مبعلی در آخر به شایعات حضورش در فولاد دامن نزد و گفت:

صحبت‌هایی شده ولی در حال حاضر من بازیکن استقلال خوزستان هستم و تصمیم گیری نهایی نشده است و باید صحبت‌هایی در این خصوص با مدیران باشگاه استقلال انجام دهم.

پاسخی بگذارید