تاریخ: ۲۱:۰۸ :: ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
نام نویسنده: مرتضی خالقی

مدافع تیم ملی عربستان معتقد است که فکر و ذکرشان برد برابر قطر است و به مرحله بعدی آسیا هیچ فکری نمی‌کنند.

تیم ملی عربستان شب گذشته با کسب برتری ۲-۰ برابر لبنان صعودش به مرحله بعدی جام ملت‌های آسیا را قطعی کرد تا اینگونه به جمع دیگر مدعیان قاره کهن بپیوندد.

محمد البریک، مدافع راست تیم ملی عربستان و باشگاه الهلال بعد از این پیروزی به خبرنگاران گفت:

ما به مانند بازی قبل مثل یک قهرمان بازی کردیم و هم‌چنین به دنبال پیشرفت در مسابقات هستیم. همیشه به دنبال این هستیم دستورات مربی را به خوبی اجرا کنیم تا به این وسیله عملکرد خوبی داشته باشیم و در جام ملت‌ها موفق ظاهر شویم.

 

 

وی در ادامه گفت:

هیچ کلمه‌ای در وصف لطف هواداران نمی‌توانم به زبان بیاورم. از آن‌ها تشکر می‌کنم که در این دو بازی پشت ما ایستادند و امیدوارم در مسابقه بعد مقابل قطر و هم‌چنین در مرحله یک شانزدهم هم از حضور پر تعداد آن‌ها بهره ببریم.

 

البریک هم‌چنین گفت:

همانطور که قبلا هم گفتیم ما به هر بازی جداگانه نگاه می‌کنیم و تک به تک مسابقات برای ما اهمیت دارد. در حال حاضر مسابقه حساسی با قطر داریم. به دنبال سه امتیاز آن هستیم تا با امتیازات کامل به مرحله بعد برویم و بعد از آن در رابطه با مرحله حذفی صحبت خواهیم کرد. قطعا به دنبال این هستیم صدرنشین باشیم و ترجیح ما همین خواهد بود چون در مرحله بعد به نفع ما می‌شود. ما اگر بخواهیم قهرمانی آسیا را به دست آوریم باید همه حریفان را ببریم. هیچ تیم آسانی در آسیا وجود ندارد و در راه قهرمانی باید همه را شکست داد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

پاسخی بگذارید