نساجی در بلاتکلیفی مطلق !
تاریخ: ۱۵:۵۵ :: ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
نام نویسنده: تحریریه
از دست دست کردن های انتخاب سرمربی تا اعتصاب بازیکنان شاکی !

هیچ خبر دقیقی این روزها از باشگاه خارج نمی شود و مالک باشگاه هم فقط به وعده دادن ها دل خوش کرده است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،فرصت تعطیلات نیم فصل در حال از دست رفتن است و نساجی حسابی این روزها بلاتکلیف مانده است. اسم های زیادی این روزها به باشگاه نساجی نسبت داده می شود ولی هنوز هیچ مربی ای با نساجی قرارداد نبسته و نساجی همچنان بدون سرمربی است.

هیچ خبر دقیقی این روزها از باشگاه خارج نمی شود و مالک باشگاه هم فقط به وعده دادن ها دل خوش کرده است.

تیم فوتبال نساجی مازندران که حضورش در لیگ برتر این فصل فوتبال ایران، رنگ و بوی خاصی را برای فوتبالدوستان مازندرانی ایجاد کرده بود، نیم فصل اول را با حضور نکونام، ستاره نچندان دور فوتبال ایران سپری کرد، اما مشکلات درون خانوادگی مانع ادامه همکاری نکونام با نساجی شد تا این مربی جوان قید نساجی و هوادارانش را بزند.

نساجی تیم رده دهم‌نیم فصل اول بود،تیمی که بعد از سال ها انتظار به لیگ برتر راه یافته است. جواد نکونام که این تیم را به لیگ برتر آورد در ابتدای فصل سعی کرد با اضافه کردن بازیکنانی مثل حامد لک ، حامد شیری ، احمد عبدالله زاده ،محمد آبشک و محمد مهدی نظری که سابقه بازی در لیگ برتر را دارند و با تجربه هستند نساجی را به فرم خوب برای حضور در لیگ برتر برساند.
در واقع همه چیز برای یک حضور خوب آماده بود. هم مربی جوان و خوب، و هم بازیکنان جوان و با تجربه هایی که اضافه شده بودند و از همه مهمتر هواداران پرشوری که بی صبرانه منتظر بازی های این تیم در لیگ برتر بودند.
اما از اولین بازی که در قائمشهر میزبان بودند بدشانسی روی کار این تیم اثر گذاشت، موقعیت هایی که گل نمیشد و البته با اعلام کارشناسان داوری ، نساجی بیشترین ضرر را از اشتباهات داوری کرده است .
همه این ها دست به دست هم داد تا شاید نساجی نتواند به آن چیزی که استحقاقش را دارد برسد .
این تیم در طول نیم فصل عملکرد خوبی داشت ، این را می شود از تقابل نساجی با مدعیان به خوبی دید.شرایط اما بعد از پایان نیم فصل کمی به هم ریخته است. هم در بحث مدیریتی و هم کادر فنی که نکونام استعفا داده است و اوضاع بهم ریخته است.

نام های مختلف در انتظار نیمکت نساجی
بعد از جدایی نکونام از نساجی، اسم های زیادی در فضای مجازی برای هدایت نساجی نام برده شده ولی هنوز هیچکدام از مسئولین باشگاه نساجی این اسامی را تایید و یا رد نکرده است.
از حضور فیروز کریمی و مجید جلالی گرفته تا محمد تقوی ای که ایران را به مقصد انگلستان ترک کرده است، نام های مهمی بودند که در طول این مدت نقل محافل فضای مجازی بودند.
اما در این بین نام رحمان رضایی هم بارها شنیده شد . گفته می شود مسولین باشگاه نساجی با این مربیان حداقل یکبار وارد مذاکره شده اند اما هنوز نساجی بدون سرمربی است و هیچ کسی هدایت این تیم را برعهده نگرفته است.

اعتصاب بازیکنان تیم نساجی مازندران

در حالی که طبق وعده های عوامل باشگاه قرار بود امروز سرمربی تیم در تمرین معارفه شود، این اتفاق نیافتاد تا بازیکنان تیم نساجی مازندران امروز بر سر تمرین تیم حاضر نشوند.

گویا بازیکنان نساجی به این اوضاع اعتراض دارند و از وضعیت موجود نگران هستند و آنها هم به مانند هواداران خواهان مشخص شدن تکلیف سرمربی تیم هستند .

گفته شده، بازیکنان نساجی با پا در میانی کاپیتان  محمد عباس زاده بازیکنان به آرامش دعوت شدند و قول این که تیم به زودی از این بلاتکلیفی در بیاید را گرفتند.

تکذیب انتخاب فیروز کریمی به عنوان سرمربی توسط صنیعی فر

مالک باشگاه نساجی مازندران خبرهای منتشره درباره انتخاب فیروز کریمی برای سرمربیگری این باشگاه را تکذیب کرد .

صنیعی فر با تکذیب خبرهای منتشره درباره انتخاب فیروز کریمی به عنوان سرمربی جدید تیم نساجی گفت : هیچ صحبتی و یا نشستی با آقای فیروز کریمی در این خصوص نشده است .

وی در این باره که سرمربی جدید نساجی کی معرفی خواهد شد, گفت : انشاء الله تا روز دوشنبه ( ۲۴ دی ) سرمربی جدید معرفی و با قدرت کار خود را آغاز خواهد کرد .

 

اما با این وصعیت، عدم انتخاب سرمربی و هدر رفتن زمان استراحت تیم ها، عدم جذب بازیکن و رفع نقاط ضعف نیم فصل اول، باید دید نساجی میتواند در نیم فصل دوم با کادر فنی جدید انتظارات مردم قائمشهر را برآورده کند و آیا شهر خسته در لیگ برتر باقی می ماند یا نه؟؟

پاسخی بگذارید