تاریخ: ۷:۲۱ :: ۱۳۹۴/۰۷/۲۵
نام نویسنده: sobhan

مانچینی سرمربی نراتزوری درباره تیم‌ سابقش وضعیت منچستر‌سیتی اظهار داشت که در این فصل قهرمان لیگ جزیره خواهد شد. به گزارش مازند اسپرت ، روبرتو مانچینی سرمربی سرشناس اینتر میلان ایتالیا در مصاحبه‌اش بیان کرد که تیم منچستر‌سیتی در این فصل کاندیدای اول قهرمانی در لیگ برتر انگلیس  است و تیم چلسی به روز‌های اوج […]

مانچینی سرمربی نراتزوری درباره تیم‌ سابقش وضعیت منچستر‌سیتی اظهار داشت که در این فصل قهرمان لیگ جزیره خواهد شد.

خبرگزاری فارس: مانچینی: منچستر‌سیتی در این فصل قهرمان خواهد شد/ چلسی به صدر برخواهد گشت

به گزارش مازند اسپرت ، روبرتو مانچینی سرمربی سرشناس اینتر میلان ایتالیا در مصاحبه‌اش بیان کرد که تیم منچستر‌سیتی در این فصل کاندیدای اول قهرمانی در لیگ برتر انگلیس  است و تیم چلسی به روز‌های اوج خود باز خواهد گشت.

مانچینی که سابقه مربی‌گری در تیم منچستر سیتی را دارد، توانسته بود این تیم را بعد از ۴۴ سال قهرمان نشدن در سال ۲۰۱۱- ۲۰۱۲ قهرمان لیگ برتر کند، درباره تیم سابق گفت: به نظر من تیم منچستر‌سیتی در این فصل با وجود رقبای قدرتمند، قهرمان لیگ برتر خواهد شد.

وی درباره سال‌های حضورش در تیم آبی‌های منچستر گفت: از سال‌هایی که به همراه تیم منچستر‌سیتی بودم احساس غرور می‌کنم. ۷ یا ۸ فصل پیش تیم منچستر تمام سعی خود را می‌کرد تا در میانه جدول قرار بگیرد اما در ۴ سال اخیر وضعیت کاملا فرق کرده است و این تیم به عنوان یکی از باشگاه‌های قدرتمند اروپا شناخته می‌شود.

مانچینی درباره وضعیت کنونی تیم چلسی گفت: به نظر من تیم مورینیو مثل تیم یوونتوس آغاز فصل را خوب شروع نکرد ولی مطمئنم که در دو ماه آینده چلسی به روز‌های اوج خود باز خواهد گشت زیرا تیم قدرتمندی است.

پاسخی بگذارید