تاریخ: ۷:۱۹ :: ۱۳۹۴/۰۷/۲۵
نام نویسنده: sobhan

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: نوروزی از فوتبالیست‌های خوب ایران بود و کاپیتان پرسپولیس به شمار می‌رفت اما داور به خاطر این موضوع هیچگاه خودش را زیر سوال نمی‌برد و همواره سعی می‌کند عدالت را اجرا کند. به گزارش مازند اسپرت ، فریدون اصفهانیان در گفت‌وگو يي در مورد قضاوت داوران در هفته هشتم […]

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: نوروزی از فوتبالیست‌های خوب ایران بود و کاپیتان پرسپولیس به شمار می‌رفت اما داور به خاطر این موضوع هیچگاه خودش را زیر سوال نمی‌برد و همواره سعی می‌کند عدالت را اجرا کند.

خبرگزاری فارس: اصفهانیان: داور به خاطر درگذشت نوروزی خودش را زیر سوال نمی‌برد/ ناظر قضاوت حاج‌بابایی را خوب توصیف کرد

به گزارش مازند اسپرت ، فریدون اصفهانیان در گفت‌وگو يي در مورد قضاوت داوران در هفته هشتم لیگ برتر گفت:‌ تا به حال گزارش‌هایی که به ما رسیده مشکلی نداشته اما باید فیلم بازی‌ها را هم ببینیم. فکر می‌کنم از لحاظ داوری هفته خوبی بود و داوری‌ها مشکلی نداشت. هر چند که برخی بازی‌ها صحنه‌هایی داشت که باید فیلم آنها بازبینی شود.

وی در مورد انتقاد علی دایی از داور دیدار پرسپولیس و صبای قم گفت: فکر نمی‌کنم داور در این مسابقه مشکل تأثیرگذاری داشت. ضمن اینکه ناظر داوری قضاوت حاجی‌بابایی را خوب توصیف کرد. شاید مربیان و کادر فنی و بازیکنان تیم‌ها در این مورد نظرات احساسی داشته باشند اما باید در هر صورت آنها هم فیلم بازی را دیده و سپس نظر بدهند.

اصفهانیان گفت: برای دایی به عنوان یک اسطوره فوتبالی ارزش قائل هستم اما همانطور که او و تیمش دوست دارند داشته‌هایشان را در زمین نشان دهند داور هم همینطور است و سعی می‌کند قضاوت درستی انجام داده و حق را به حقدار بدهد.

وی در خصوص این اظهار نظر دایی که نمی‌خواستند غم دیگری را به هواداران پرسپولیس تحمیل کنند، گفت:‌این مسائل به داور مربوط نمی‌شود ما به روح هادی نوروزی احترام می‌گذاریم و درگذشت او را تسلیت میگوییم. نوروزی از فوتبالیست‌های خوب ایران بود و کاپیتان پرسپولیس به شمار می‌رفت اما داور به خاطر این موضوع هیچگاه خودش را زیر سوال نمی‌برد و همواره سعی می‌کند عدالت را اجرا کند ضمن اینکه یکبار دیگر می‌گویم که طبق گزارش ناظر داوری داور دیشب قضاوت خوبی داشت.

عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال در مورد استعفای خاکپور گفت: من هم این موضوع را شنیده‌ام اما رسما نه نامه‌ای دیدم و نه در جلسه در این خصوص حرفی با ما زده‌اند. نمی‌دانم روی چه اصولی این اتفاق صورت گرفته است.

اصفهانیان در مورد اینکه آیا این اتفاق مورد موافقت قرار می‌گیرد یا خیر، گفت:‌بستگی دارد به اینکه دلایل استعفا را بشنویم و سپس علت آن را بررسی کنیم و بعدا در این مورد تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

وی در مورد اینکه آیا خاکپور استعفا داده است تا برای تیم امید امکانات بگیرد و اینکه آیا به واقع در فدراسیون فوتبال همه امکانات برای تیم بزرگسالان است،گفت: خیر اینطور نیست. اگر اینطور بود چطور تیم‌های جوانان،‌نوجوانان و امیدها نتایج خوبی گرفته و از گروه خود صعود کرده و قهرمان شدند. البته جا دارد از زحمات مربیان و بازیکنان آنها که آبروداری کردند تشکر کنم چرا که باید در هر شرایط فکر توسعه و اعتلای فوتبال باشیم.

اصفهانیان در مورد این صحبت مایلی کهن که مربیان ایرانی در کار در تیم‌های ملی دل‌زده شده‌اند، گفت: فکر نمی‌کنم مربیان ایرانی دلزده شده باشند. چرا که آنها همواره علاقمندی خود را برای حضور در این تیم‌ها اعلام کرده‌اند و از اهمیت حضور در تیم‌های ملی آگاه هستند. مثل همین تیم امید که آدم‌های بزرگی در آن کار می‌کنند.

عضو هیأت رئیسه فدراسیون در پایان در مورد اینکه جلالی گفته بود مربیان ایرانی در فدراسیون احساس تنهای می‌کنند، گفت:‌واقعا اینچنین نیست و در فدراسیون پشت این مربیان هستیم. تا جایی که وسعمان برسد از آنها حمایت می‌کنیم و در صورتی که مشکل از جای دیگری باشد دیگر از دست ما خارج است و شاید در زمان‌های خیلی کمی نتوانیم این حمایت را انجام دهیم.

پاسخی بگذارید