تاریخ: ۱۸:۵۶ :: ۱۳۹۷/۱۰/۲۰
نام نویسنده: مرتضی خالقی

تیم گل گهر سیرجان با کسب برتری برابر شاهین بوشهر به صدرنشین جدول مسابقات لیگ‌ یک رسید و به علت تفاضل گل کمتر در رده دوم قرار گرفت.

از هفته هجدهم مسابقات لیگ یک کشور از ساعت ۱۴ امروز تیم گل گهر سیرجان در خانه خود به مصاف شاهین شهرداری بوشهر رفت و توانست با شکست ۲-۰ این تیم هم امتیاز با سرخپوشان پاکدشت شد.

نیمه اول این دیدار به طور کامل در دست شاگردان وینکو بگوویچ بود و شاهین بوشهر با انجام یک دفاع مطلق موقعیت زیادی به دست نیاوردند. با این حال سیرجانی‌ها فرصت داشتند از حریف خود پیش بیافتند که شوت مهاجم گل گهر به تیر دروازه برخورد کرد. با شروع نیمه دوم هر تو تیم جانب احتیاط را کنار گذاشتند و حملات فراوانی را انجام دادند.

شاهین که به دنبال برد خارج از خانه دیگری بود چند فرصت به دست آورد که با درخشش بشاگردی، دروازه‌بان میزبان خنثی شد. سرانجام گل گهر در دقیقه ۷۰ به گل اول رسید. علی قربانخانی با استفاده از شلوغی محوطه جریمه گل برتری تیمش را به ثمر رساند. سه دقیقه بعد هم نوبت به آقای گل لیگ‌ یک یعنی پیمان رنجبری رسید تا فاصله را دو برابر کند. این مهاجم از ارسال سمت راست یارانش نهایت استفاده را برد و با ضربه سر گل دوم میزبان را وارد دروازه شاهین کرد.

گل گهر با کسب این برد ۳۳ امتیازی شد اما به علت تفاصل گل کمتر نسبت به سرخپوشان پاکدشت در رده دوم قرار گرفت. شاهین هم با ۲۷ امتیاز در رده چهارم باقی ماند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

پاسخی بگذارید