تاریخ: ۱۸:۵۳ :: ۱۳۹۷/۱۰/۲۰
نام نویسنده: مرتضی خالقی

فجرسپاسی موفق شد اولین بازی نیم فصل دوم را با هدایت سرمربی جدید خود با برتری خاتمه دهد.

داوود مهابادی در اولین گام حضورش در نیمکت فجرسپاسی موفق شد این تیم را به سه امتیاز برساند و برابر مجتبی حسینی و تیمش به برتری دست یافت.

فجرسپاسی که برخلاف فصل گذشته اکنون در جمع مدعیان صعود به لیگ برتر قرار ندارد و در میانه جدول حضور یافته، در نیم فصل دست به تغییراتی زد و نیمکت تیمش را به مهابادی سپرد. آنها در اولین گام از نیم فصل دوم برابر اکسین البرز قرار گرفتند که این تیم نیز با جدایی فراز کمالوند، نیمکت خود را در اختیار مجتبی حسینی می‌دید. در این بازی پربرخورد و مهیج در نهایت ضربه پنالتی عباس بوعذار نتیجه پایانی را مشخص کرد و کاکوهای شیرازی با گل این بازیکن سابق نفت تهران در دقیقه ۶۹ به گل برتری دست یافتند.

ترکیب اصلی فجرسپاسی را در این بازی: سعید جلالی راد، سیدجلال عبدی، مجید بهروزی، اکبر بختیاری، جواد جلالی، علی اکبر حیدرنیا، مجتبی حقدوست، عباس بوعذار، محمد حسین کریم زاده، میلاد غریبی و بابا محمدی تشکیل دادند و در تیم اکسین البرز نیز داوود نوشی صوفیانی، پویا سیف پناهی، فرید محمدزاده، میرهانی هاشمی، محمد ابراهیمی، امین شجاعیان، شاهین شفیعی، علی زینالی، محمود شفیعی، محمد علی و یاسر فیضی به میدان رفتند.

مجتبی حسینی سرمربی اکسین البرز در این بازی تیمی هجومی روانه میدان کرده بود و فرصت‌های خوبی نیز روی دروازه جلالی راد دروازه‌بان سابق پدیده مشهد که برای خدمت سربازی راهی فجر شده شکل داد که با واکنش‌های مناسب این دروازه‌بان راهی به دروازه نیافت.

اکسین البرز در پایان این بازی و بعد از شکست مقابل فجرسپاسی با ۲۳ امتیاز در همان رده ششم جدول باقی ماند و فجرسپاسی نیز با این برد با ۱۷ امتیاز به رده دهم صعود کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

پاسخی بگذارید