تاریخ: ۱۸:۲۶ :: ۱۳۹۷/۱۰/۲۰
نام نویسنده: مرتضی خالقی

شاگردان میروسلاو سکوب نتوانستند عملکرد دیدار برابر امارات را مقابل تایلند تکرار کنند و مقابل تایلند شکست خوردند.

در نخستین مسابقه دور دوم گروه A جام ملت‌های آسیا، تیم‌های ملی بحرین و تایلند از ساعت ۱۴:۳۰ امروز در استادیوم آل نهیان دبی به قضاوت کریستوفر بیس از استرالیا مقابل هم قرار گرفتند.

 

در ۱۵ دقیقه ابتدایی مسابقه بازی کم افت و خیز دنبال شد و دو تیم به دنبال محک زدن یکدیگر بودند، اما پس از آن تایلند تنها یک موقعیت نه چندان جدی داشت و در سمت مقابل، شاگردان میروسلاو سکوب عملکرد بهتری ارائه کردند و ۶ شوت به سمت دروازه داشتند که درخشش سیواراک تدسونگنوئن، دروازه‌بان تایلند اجازه نداد آنها به گل برسند.

 

 

ملی پوشان بحرین که در دیدار افتتاحیه جام ملت‌ها موفق شدند امارات میزبان را متوقف کنند، در نیمه اول مسابقه امروز هم عملکرد بهتری از تایلند ارائه کردند ولی در نیمه دوم نتوانستند نمایش خوب خود را ادامه دهند و تا دقیقه ۵۰ روی دو حمله دروازه خود را در خطر دیدند.

 

تیم ملی تایلند که در نخستین مسابقه جام ملت‌های آسیا با نتیجه ۴ بر یک برابر هند شکست خورده بود، در دقیقه ۵۸ مسابقه امروز توانست برای اولین بار در این رقابت‌ها از حریف خود پیش بیافتد و با پاس در عرض دو ترایستان و شوت تماشایی چاناتیپ سونگ‌کراسین به گل برسند.

 

 

در ادامه مسابقه میروسلاو سکوب سه تغییر در ترکیب بحرین ایجاد کرد تا نتیجه را جبران کند ولی تلاش شاگردان او تا پایان بازی بی‌ثمر بود و در حالی که تایلند موقعیت‌های گل جدی‌تری هم برای باز کردن دوباره دروازه بحرین داشت، اما در نهایت بازی با تک گل سونگ‌کراسین پایان پیدا نکرد.

 

تیم ملی تایلند که نخستین بازی را برابر هند واگذار کرده بود، با برتری یک بر صفر در بازی امروز ۳ امتیازی شد و موقتا در رده دوم جدول گروه A جام ملت‌های آسیا قرار گرفت و تیم ملی بحرین هم که در نخستین بازی شگفتی‌ساز ظاهر شده بود، اکنون با یک امتیاز از دو بازی در قعر جدول ایستاد تا شرایط سختی برای صعود از مرحله گروهی پیدا کند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

پاسخی بگذارید