احتمال حضور تقوی در نساجی
تاریخ: ۱۱:۰۱ :: ۱۳۹۷/۱۰/۲۰
نام نویسنده: خبرگزاری فارس
سرمربی مازندرانی تراکتورسازی استعفا داد/ آیا تقوی سرمربی نساجی می شود !؟

محمد تقوی سرمربی مازندرانی تراکتورسازی استعفا داد و احتمال اینکه هدایت نساجی را برعهده بگیرد، زیاد است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمد تقوی سرمربی مازندرانی تراکتورسازی با انتشار این پست در صفحه شخصی‌اش، از باشگاه تراکتورسازی استعفا داد:

«از زمانی که مسؤولیت فنی باشگاه بزرگ تراکتورسازی را پذیرفتم سعی کرده بودم که تمامی تمرکزم به فوتبال و پیشرفت این تیم باشد.

کلمه کلیشه‌ای باشگاه بزرگ، مربی بزرگ می‌خواهد، موجب شده بود که بعضی از فرصت‌طلبان با این حربه کهنه و نه‌چندان مؤثر تمرکزم را از من بگیرند اما حمایت و پشتیبانی کامل مالک آقای زنوزی و مدیرعامل وقت دکتر اسدی به همراه هواداران واقعی تراکتور که در تمامی زمان‌ها با محبت‌های‌شان شرمنده‌ام می‌کردند، موجب شده بود تا تیم ازهم‌گسخته تراکتورسازی در پایان نیم فصل همچنان در بین مدعیان قرار بگیرد.

در حال حاضر و با توجه به سیاست‌های باشگاه و‌ تردید آنان ترجیح دادم تا با استعفای خود دست مسؤولان باشگاه را باز بگذارم تا در انتخاب سرمربی مورد نظر خود در کمترین زمان ممکن به نتیجه برسند تا تیم تا پیش از شروع نیم فصل دوم وارد مشکلات نشود.

موفقیت تراکتور و قهرمانی آن آرزوی قلبی‌ام است که امیدوارم در پایان این مسابقات به آنچه سرزاوارش است، دست پیدا کند.

از تمای ارکان باشگاه و بازیکنان و همکارانم خصوصاً آقا عزیز، آقا غلام و حسن آقا مسؤولان تدارکات تیم عذرخواهی می‌کنم که نتوانستم حضوری در خدمت‌شان باشم به این دلیل که توان رویارویی و خداحافظی با آنان را نداشتم.

یاشاسین تراکتور و یاشاسین مردم خونگرم سرزمین آذرباییجان که یکی از بهترین دوران زندگی‌ام را در این شهر سپری کردم».

 همان‌طور که فرهاد صنیعی‌فر مالک باشگاه نساجی مازندران خبر داد که فقط با مربیان آزاد مذاکره می‌کند، با استعفای تقوی از تراکتور و با توجه به اینکه او هم مازندرانی است و هم سابقه حضور در نساجی را دارد، شانس او برای سرمربی‌گری نساجی بیشتر خواهد بود.

پاسخی بگذارید