هفته هفدهم لیگ برتر والیبال
تاریخ: ۱۹:۵۲ :: ۱۳۹۷/۱۰/۱۹
نام نویسنده: علی احمدی
برد ارزشمند کاله در ارومیه /شهرداری ارومیه ۲ ـ کاله مازندران ۳

تیم‌های خاتم، پیکان و شهرداری ورامین در هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر والیبال پیروز شدند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هفدهمین هفته از رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور امروز با برگزاری ۶ دیدار در شهرهای مختلف پیگیری شد. در تهران و به میزبانی خانه والیبال تیم‌های پیکان و دورنا از ساعت ۱۶ به مصاف هم رفتند. شاگردان محمد وکیلی که تاکنون هیچ بردی در مسابقات لیگ نداشتند امروز هم کار سختی برابر پیکان داشتند و در نهایت با نتیجه ۳ بر یک مغلوب پیکان شدند.

کاله در برابر شهرداری ارومیه به برد ارزشمندی دست یافت.

یکی از جذاب ترین نبردهای هفته در ارومیه و با حضور ۴۵۰۰ تماشاگر رقم خورد. دو تیم شهرداری و کاله تا پایان ست چهارم با نتیجه تساوی دو بر دو به کار خود ادامه دادند و در پایان ست پنجم کاله مهمان توانست حریف خود را شکست دهد تا یک برد شیرین به نام این تیم ثبت شود.

تیم صدرنشین شهرداری ورامین که فقط نتیجه دو بازی را واگذار کرده بود این هفته در اراک میهمان شهروند بود که این مسابقه با نتیجه ۳ بر صفر به سود ورامینی‌ها خاتمه پیدا کرد. پیش از این تیم شهروند اراک با وجود اینکه با بازیکنان بومی خود استفاده می‌کند موفق به کسب ۷ پیروزی و ۲۰ امتیاز شده و در جایگاه نهم جدول رده‌بندی قرار داشت.

در دیگر بازی این هفته اردکانی که با ۱۰ پیروزی و مجموع ۲۹ امتیاز در رده سوم جدول رده بندی قرار داشت میزبان سایپا بود که نبرد جذاب این دو تیم در نهایت با نتیجه ۳ بر صفر به سود خاتم تمام شد. شاگردان پیمان اکبری در سایپا که پیش از نتوانسته بودند نتایج قابل قبولی کسب کنند این هفته در اردکان مقابل شاگردان محمدرضا سالک کار سختی داشتند و تلاش زیادی برای رسیدن به پیروزی کردند.

نتایج دیدارهای هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر والیبال به شرح زیر است:

خاتم اردکان ۳ ـ سایپا تهران صفر

شهرداری تبریز ۳ ـ پیام خراسان ۲

پیکان تهران ۳ ـ دورنای ارومیه یک

شهروند اراک صفر ـ شهرداری ورامین ۳

شهرداری گنبد ۲ ـ فولاد سیرجان ۳

شهرداری ارومیه ۲ ـ کاله مازندران ۳

در این هفته از رقابت‌ها تیم عقاب نهاجا استراحت دارد.

پاسخی بگذارید