تاریخ: ۱۱:۱۲ :: ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
نام نویسنده: سیده روجا شجری

دبیر کمیته فوتسال، گفت: مربی دروازبانان تیم گیتی پسند که محروم بود، از روی سکوها وارد زمین شد و با یکی از بازیکنان تیم شهروند ساری درگیر و اقدام به کتک کاری کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کاظم سلیمانی، دبیرکمیته فوتسال، گفت: درست ۵ دقیقه بعد از شروع بازی و گلهایی که گیتی پسند در دقایق ابتدایی خورد، سرپرست این تیم به دلیل اعتراض مکرر به داور بازی از محوطه فنی اخراج شد. در طول ۲۰ دقیقه فحاشی از سوی تماشاگران گیتی پسند ادامه داشت تا اینکه بین دو نیمه و زمان ترک بازیکنان از زمین به سمت رختکن، مربی دروازبانان تیم گیتی پسند که محروم بود و از روی سکوها وارد زمین شد و با یکی از بازیکنان تیم شهروند ساری درگیر و اقدام به کتک کاری کرد.

وی افزود: همین امر باعث شد تا تماشاگران تیم تحریک شوند و به داخل زمین هجوم بیاورند و درگیری بین دو تیم و تماشاگران ایجاد شد. این درگیری به مدت ۱۰ دقیقه ادامه داشت تا با تلاش نیروی انتظامی بازیکنان دو تیم و داوران به رختکن فرستاده شدند. ضمن اینکه به دلیل مصدومیت چند تن از بازیکنان تیم شهروند ساری، انها به بیمارستان منتقل شدند.

دبیر کمیته فوتسال، افزود: به علت عدم امنیت کافی بازی نیمه تمام ماند. گزارش کاملی را از ناظر بازی دریافت کرده و پرونده ای را در این خصوص تشکیل دادیم و به کمیته انضباطی و سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال ارسال کردیم تا تصمیم نهایی در این خصوص گرفته شود.

سلیمانی گفت: دو هفته مانده تا بازی‌های لیگ انجام شود و وارد بازی‌های پلی آف شویم. با ناظران و نمایندگان کمیته انضباطی نشستی را خواهیم داشت تا بررسی های بیشتری برای برگزاری کل ۷ هفته رقابت‌های پلی آف داشته باشیم. ضمن اینکه از کمیته انضباطی درخواست می کنیم در این ۷ هفته نماینده انضباطی خود را به مسابقات اعزام کنند.

وی در پایان، گفت: از تیم‌ها می‌خواهیم با یکدیگر تعامل کنند. از تمام تیم‌های فوتسال،از بازیکنان بزرگ و شاخص می‌خواهیم که نگذارند تماشاگران و یا کادر فنی تحریک شوند و شاهد چنین اتفاتقات تلخی باشیم.

/فارس

پاسخی بگذارید