تاریخ: ۱۱:۰۱ :: ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
نام نویسنده: سیده روجا شجری

رئیس باشگاه الغرافه قطر از مماشات و ضعف کنفدراسیون فوتبال آسیا در قبال امارات به عنوان میزبان جام ملت‌های آسیا به شدت انتقاد کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از روزنامه العرب قطر، محمود الغزال در واکنش به ایجاد مشکلاتی از سوی امارات برای ورود سعود المهندی، نایب‌رئیس قطری کنفدراسیون فوتبال آسیا و رئیس کمیته سازماندهی جام ملت‌های ۲۰۱۹ و همچنین تعدادی از نمایندگان رسانه‌های قطر به این کشور گفت: صادقانه بگویم از ضعف و سستی کنفدراسیون فوتبال آسیا در این رابطه بسیار شگفت‌زده هستم. این نخستین‌بار نیست که کشورهای محاصره‌کننده قطر چنین برخوردهایی با نمایندگان ورزشی کشورمان دارند. حتی در زمان سفر تیم الغرافه قطر در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا به امارات مشکلات مشابهی ایجاد شدند. هر چند ما شکایتی با اسناد معتبر به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارائه کردیم اما هیچ موضع قاطعی از سوی این نهاد علیه امارات ندیدیم.

رئیس باشگاه الغرافه قطر افزود: بدون شک باید مشت آهنینی به امارات از همان زمانی که آن برخوردها را با تیم الغرافه کردند، زده می‌شد. به ویژه این‌که شعار فیفا و کمیته بین‌المللی المپیک عدم دخالت سیاست در ورزش است. خیلی روشن است که ما در امارات دخالت سیاست در ورزش را می‌بینیم و سعی می‌کنند تنفر میان ورزشکاران کشورهای مختلف و تشویق هواداران فوتبال به شعار علیه بازیکنان را رواج دهند که بسیار خطرناک است.

 

/تسنیم

پاسخی بگذارید