دبیر سازمان لیگ فوتسال ؛
تاریخ: ۱۱:۵۷ :: ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
نام نویسنده: احمد قربانی
مربی محروم گیتی‌پسند شروع‌کننده درگیری‌های اصفهان بوده است/ بزدوی درباره این بازی تصمیم گرفته خواهد شد!

کاظم سلیمانی،‌ دبیر سازمان لیگ فوتسال مربی تیم گیتی‌پسند را عامل و شروع‌کننده درگیری‌های دیدار گیتی‌پسند اصفهان – شهروند ساری دانست.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،کاظم سلیمانی درباره درگیری‌های پیش‌آمده در دیدار تیم‌های فوتسال گیتی‌پسند اصفهان و شهروند ساری اظهار داشت: متأسفانه پس از اینکه تیم گیتی‌پسند دو گل از حریف خود عقب بوده و سرپرست این تیم هم اخراج شده است، محمد همدانیان، مربی محروم این تیم که روی سکوها حضور داشته، در بین نیمه به داخل زمین می‌آید و با بازیکن حریف درگیر می‌شود. پس از این اتفاق، تماشاگران هم به داخل زمین هجوم می‌برند و متأسفانه باعث به وجود آمدن این اتفاقات تلخ می‌شوند. اینها همه اطلاعاتی است که نماینده فدراسیون در اختیار ما قرار داده است.

وی افزود: متأسفانه چند بازیکن تیم شهروند هم در این درگیری‌ها زخمی شده‌اند. باید اینجا از بازیکنان بزرگ هم گله کنم. بعضی از بازیکنان که احساس بزرگی می‌کنند،‌ باید سابقه و بزرگی خود را در زمین نشان دهند، نه روی تیم حریف! اینکه یک بازیکن احساس کند بزرگ است،‌ نباید این بزرگی را روی بازیکن حریف نشان دهد. متأسفانه در این بازی هم بعضی از بازیکنان که احساس بزرگی می‌کنند باعث تحریک دیگران شده‌اند. این مشکلی است که باید برطرف شود، هنوز مرحله پلی‌آف شروع نرسیده و باید برای این مرحله مسائل امنیتی و نظارتی بهتری داشته باشیم.

دبیر سازمان لیگ فوتسال در پاسخ به این پرسش که چه تصمیمی برای دیدار نیمه‌کاره گیتی‌پسند و شهروند ساری گرفته خواهد شد،‌ گفت: ما پرونده این مسابقه را به کمیته انضباطی خواهیم فرستاد و آنها در مورد نتیجه و اتفاقات این دیدار تصمیم‌گیری خواهند کرد.

پاسخی بگذارید