اولین رنکنیگ تنیس روی میز جهان در سال 2019 اعلام شد
تاریخ: ۱۰:۱۳ :: ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
نام نویسنده: خبرگزاری فارس
صعود نوشاد و سقوط نیما/ یک پله سقوط برای نیما

نوشاد عالمیان و ندا شهسواری در اولین رنکینگ سال ۲۰۱۹ فدراسیون جهانی تنیس روی میز صعود کردند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،فدراسیون جهانی تنیس روی میز اولین رنکینگ بازیکنان را در سال ۲۰۱۹ اعلام کرد که براساس آن در بخش مردان، نیما عالمیان یک پله سقوط کرد و شصت و هفتم شد و برخلاف وی نوشاد برادرش یک پله صعود کرد و در جایگاه ۷۳ ایستاد. میعاد لطفی هم همانند نوشاد یک پله صعود کرد و رتبه ۲۴۸ را به خود اختصاص داد.

افشین نوروزی کاپیتان تیم ملی دو پله صعود و در جایگاه ۲۶۲ ایستاد. اما امین احمدیان جوان اول تنیس روی میز ایران سه پله سقوط داشت و در رتبه ۲۹۳ قرار گرفت.

حمدیرضا طاهرخانی، امین میرالماسی رده های ۵۲۴ و ۶۱۶ را در اختیار دارند و امیرحسین هدایی که قهرمان تور ایرانی شده است با صعود ۷ پله‌ای در رده ۶۶۸ قرار گرفت.

در بخش زنان نیز مهشید اشتری بدون تغییر در رده ۱۷۶ باقی مانده و ندا شهسواری با صعود ۲۱ پله‌ای که داشت در جایگاه ۱۸۳ قرار گرفت.

مریم صامت با ۳ و صبا صفری با ۷ پله صعود رتبه ۴۵۶ و ۵۵۲ را به خود اختصاص داد‌اند.

در بخش جوانان امین احمدیان با۵۷۵۰ امتیاز و ۱۱ پله صعود برای اولین بار در تاریخ تنیس روی میز ایران به جایگاه ۵ جوانان جهان رسید، نوید شمس نیز با ۳۳۰۶ امتیاز و ۱۶ پله صعود نسبت به ماه گذشته در رده ۹ برترین پینگ پنگ بازان نوجوان پسر جهان قرار گرفت. رادین خیام ه با ۳۲ پله صعود از رتبه ۹۲  موفق به کسب جایگاه ۶۰ دنیا شد.

پاسخی بگذارید