تاریخ: ۱۹:۱۶ :: ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
نام نویسنده: مرتضی خالقی

مهاجم سابق استقلال با عقد قراردادی به عضویت سپاهان اصفهان در آمد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

علی قربانی بعد از جدایی از استقلال تصمیم گرفت حضور در فوتبال اروپا را تجربه کند و با باشگاه اسپارتاک ترنوا اسلواکی قرارداد امضا کرد. او  در طول نیم فصل حضور در این تیم نمایش خوبی داشت و حتی در لیگ اروپا هم گلزنی کرد اما در نهایت به دلیل دوری از ایران و البته مشکلات خانوادگی تصمیم گرفت نیم فصل دوم به لیگ برتر برگردد.

قربانی که در طول دو سال حضور در استقلال آمار گلزنی خوبی از خود به جای گذاشته بود، بعد از جدایی از اسپارتاک ترنوا خیلی زود مورد توجه امیرقلعه نویی قرار گرفت و دقایقی پیش قرارداد خود را با این باشگاه نهایی کرد.

 

قلعه نویی اعتقاد زیادی به فوتبال فیزیکی و مهاجمان بلند قامت دارد و او بعد از کی روش استنلی و سجاد شهباززاده دومین بازیکن بلندزن این تیم خواهد بود.

نکته ای که در مورد قربانی وجود دارد این است که او توانایی بازی به عنوان مهاجم سایه و حتی وینگر را دارد و به نظر می رسد او در کنار شهباززاده و کی روش می تواند نیم فصل رویایی را در سپاهان رقم بزند.

علی قربانی باعقد قراردادی بمدت دوفصل ونیم به جمع طلایی پوشان فولادمبارکه سپاهان ملحق شده است و امیر قلعه نویی با توجه به اعتقادی که به بازی این بازیکن داشت ترجیح داد او را برای بلند مدت به تیم خود اضافه کند.

گفتنی است که باشگاه سپاهان با پرداخت رضایت نامه قربانی به باشگاه اسپارتاک موفق شد رضایت نامه این بازیکن را دریافت کند.

 

 

 

پاسخی بگذارید