تاریخ: ۴:۵۶ :: ۱۳۹۴/۰۷/۲۵
نام نویسنده: sobhan

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی مقابل صبا کاملاً‌ احساسی بود و همه می‌خواستند فرشته نجات پرسپولیس باشند. به گزارش مازند اسپرت ، سوشا مکانی در مورد تساوی یک بر یک پرسپولیس مقابل صبای قم اظهار داشت: نبود هادی نوروزی جو مسابقه امروز را احساسی کرده بود فشار سنگینی بر بازی حاکم بود و همه […]

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی مقابل صبا کاملاً‌ احساسی بود و همه می‌خواستند فرشته نجات پرسپولیس باشند.

خبرگزاری فارس: مکانی: همه می‌خواستند فرشته نجات پرسپولیس باشند/ بازی احساسی شده بود

به گزارش مازند اسپرت ، سوشا مکانی در مورد تساوی یک بر یک پرسپولیس مقابل صبای قم اظهار داشت: نبود هادی نوروزی جو مسابقه امروز را احساسی کرده بود فشار سنگینی بر بازی حاکم بود و همه احساسی شده بودند.

وی ادامه داد: همه می‌خواستند فرشته نجات پرسپولیس باشند تا پیروزی را به خانواده مرحوم نوروزی و تماشاگران پرسپولیس تقدیم کنند. اما باز هم اتفاقات فوتبالی گریبانگیرمان شد.

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: باز هم در زمانی که نباید گل می‌خوردیم دروازه‌‌مان باز شد و تا آمدیم خودمان را پیدا کنیم و به گل برسیم بسیار سختی کشیدیم. این حرف‌ها باز هم تکراری است که موقعیت‌های زیادی داشتیم که به گل تبدیل نشد و در پایان بازی با نتیجه مساوی به اتمام رسید.

وی در مورد درگیری‌اش با محمد قاضی خاطر نشان کرد: درگیری خاصی نبود شرایط تیم ما مشخص بود بازیکن حریف هر کسی که می‌خواهد باشد مهم نیست بلکه باید بداند که بعد از سوت داور نباید توپ را شوت کند. مشکل خاصی نبود و در آن لحظه ما فقط دنبال گل‌زنی بودیم.

پاسخی بگذارید