تاریخ: ۱۸:۳۲ :: ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
نام نویسنده: مرتضی خالقی

حسین فرکی سرمربی سابق تیم‌های نفت، فولاد و سپاهان به احتمال فراوان به عنوان سرمربی جدید پیکان انتخاب و جایگزین مجید جلالی خواهد شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

بعد از نامه رسمی هاشم یکه زارع مدیرعامل کارخانه ایرانخودرو مبنی بر عدم به کارگیری مربیان دارای قرارداد در پیکان و سپس منتفی شدن حضور جواد نکونام در پیکان مذاکرات این باشگاه برای سپردن سکان هدایت فیروزه‌ای پوشان تهرانی با مربیان مختلف آغاز شد.

از همین رو ظهر امروز حسین فرکی با حضور در دفتر محمود شیعی، جلسه‌ای طولانی مدت با مدیرعامل باشگاه پیکان برگزار کرد. حالا خبر می‌رسد که بین این مربی و مدیران باشگاه توافق نهایی صورت گرفته و اگر مشکلی پیش نیاید فرکی به عنوان سرمربی جدید پیکان انتخاب خواهد شد. گویا توافقات کلی میان هر دو طرف شکل گرفته و تنها بر سر جزییات و انتخاب دستیاران اختلافات جزیی باقی مانده است.

حسین فرکی که سابقه هدایت نفت تهران، فولاد خوزستان و سپاهان اصفهان را در کارنامه دارد، دو عنوان قهرمانی همراه با فولاد و سپاهان در لیگ برتر به دست آورده و از تجربه خوبی برای موفقیت همراه با پیکان برخوردار است. او پس از جدایی از سایپا تهران در انتهای لیگ شانزدهم دیگر هدایت هیچ تیمی را بر عهده نگرفته و به احتمال فراوان با پیکان بار دیگر به لیگ برتر بازمی‌گردد.

پاسخی بگذارید