تاریخ: ۱۹:۵۸ :: ۱۳۹۷/۱۰/۰۸
نام نویسنده: مرتضی خالقی

حسین علی السعیدی به دلیل شباهت به ستاره مصری لیورپول می تواند یکی از چهره های جذاب جام ملت های آسیا باشد

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

تیم ملی عراق  همواره جزو یکی از تیم های پر مهره آسیا بوده است و امسال هم تیم ملی این کشور همسایه،  کما فی السابق در ترکیبش از بازیکنان بسیار مطرحی سود می برد .  از عماد رضا  تا هوار ملا محمد از یونس محمود تا نشاط اکرم همواره این تیم بازیکنان مطرحی را  خصوصا در یک دهه اخیر به فوتبال آسیا معرفی نموده است.

در این دوره از رقابت ها طارق همام و بشار رسن به واسطه حضورشان در ترکیب تیم های مطرح پایتخت نسبتا به بقیه اعضای این تیم  بطور طبیعی شناخته شده تر به نظرمی رسند ، اما  علاوه بر این دو بازیکن مهم وتاثیر گذارنمی شود از نام محند علی جوان و با آتیه باشگاه الکهربا عراق به سادگی گذشت. او که تنها ۲۰ سال بیشتر ندارد  آمار بسیار خوبی را از خودش تا این جا در تیم ملی و باشگاهش به جای گذاشته است. او توانسته ۶ گل  درطی ۱۰ بازی  به ثمر برساند و بدون شک یکی از کسانی خواهد بود که بعد از اتمام جام درهای زیادی را به روی خودش بازخواهد کرد.

اما بهترین و به نوعی جالب ترین بازیکن تیم ملی عراق و یا حتی این دوره از رقابت ها کسی نیست جز حسین علی السعیدی  که از او به عنوان محمد صلاح آسیا یاد می شود.  حسین علی هم از لحاظ فرم بازی و هم از لحاظ چهره و فیزیک بدنی شباهت بی حد و حصری به ستاره مصری تیم فوتبال لیورپول محمد صلاح  دارد.

او که تنها ۲۲ سال سن دارد تا این جا  کمک شایانی به تیم ملی عراق در راه رسیدن به جام ملت ها کرده است و کارشناسان از او به عنوان کلیدی ترین بازیکن تیم ملی عراق نیز نام برده اند اما  خودش اعتقاد دارد شباهت عجیبش به محمد صلاح باعث می شود که خود به خود او را با وی مقایسه کنند و معتقد است این موضوع کار این بازیکن را تا حدی سخت  کرده است.

 

قطعا از این بازیکن تازه به خدمت گرفته باشگاه القطر در جام ملت ها بیشتر خواهیم شنید و او یکی از چهره های جذاب جام هفدهم خواهد بود.

 

تیم ملی عراق در گروه چهارم  با تیم ملی ایران ، یمن  و  ویتنام همگروه است .آن ها در اولین دیدار خود باید در روز ۱۸ دی ماه به مصاف ویتنام بروند .

 

پاسخی بگذارید