انتخابی تیم‌های ملی کشتی فرنگی و آزاد بزرگسالان
تاریخ: ۹:۱۵ :: ۱۳۹۷/۱۰/۰۸
نام نویسنده: تحریریه
نفرات برتر مرحله اول رقابت های انتخابی تیم های ملی مشخص شدند

نفرات برتر مرحله اول رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی فرنگی و آزاد بزرگسالان مشخص شدند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مرحله اول رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان روزهای ۵، ۶ و ۷ دی ماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد.

اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است:

کشتی آزاد:

۵۷ کیلوگرم: ۱- محمد طهماسبی (گلستان) ۲- محسن ملکی (تهران) ۳- میثم فیروزآبادی (همدان) و احسان سنچولی (گلستان) ۵- رضا علیجان زاده (مازندران) و سجاد صالح پور (اصفهان) ۷- نادر نصری (مازندران) ۸- عرفان آئینی (تهران) ۹- نقی رضوانی (آذربایجان شرقی) و سالار قیاسی چکا (لرستان)

۶۱ کیلوگرم: ۱- محمد نامجومطلق (گیلان) ۲- رحمان رحیم پور (فارس) ۳- میرعلی باوفا سادات (تهران) و علیرضا محمدحسنی (تهران) ۵- داریوش حضرتقلی زاده (خراسان شمالی) و رضا اسدی پور (همدان) ۷- روح اله نعمتیان (قم) ۸- علی حاج آقا نیا (مازندران) و حامد رحیمی (البرز) ۱۰- رضا قنبرزاده (خراسان رضوی)

۶۵ کیلوگرم: ۱- فرزاد عموزاد (مازندران) ۲- امیرمحمد یزدانی (مازندران) ۳- مهران شیخی (مازندران) و- افشین خوشبخت (البرز) ۵- محمدرضا باقری (مازندران) و مجید ساده (خراسان رضوی) ۷- علی اکبر زرودی (مازندران) ۸- ابوالفضل حاجی پور (مازندران) ۹- شایان حمزه (مازندران) ۱۰- سیاوش احمدی (کردستان)

۷۰ کیلوگرم: ۱- مهدی یگانه جعفری (مازندران) ۲- ایمان رحمانی زاده (مازندران) ۳- میثم نصیری (زنجان) و محمدرضا سرگو (البرز)  ۵- محمدجواد میرزاییان (لرستان) و وحید آهنگری (مازندران) ۷- امیررضا اکبرزاده (مازندران) ۸- امیرحسین حسینی (توابع تهران) ۹- علیرضا کشاورز (فارس) و مجتبی عموزاد (مازندران)

۷۴ کیلوگرم: ۱- مسعود کمروند (همدان) ۲- محمد امیری (تهران) ۳- اسلام شکوهی راد (قم) و فریبرز بابایی (مازندران) ۵- جمال خدابنده لو (همدان) و محسن عباسی (البرز) ۷- عارف کیانی (همدان) ۸- محسن مصطفوی (سمنان) ۹- علی اکبر کهساری (سمنان) و کمیل نورمحمدی (توابع تهران)

۷۹ کیلوگرم: ۱- علیرضا قاسمی (تهران) ۲- محمدرضا آرش (لرستان) ۳- علی سوادکوهی (مازندران) و مجتبی اصغری (گیلان)   ۵- ابراهیم قلی پور (مازندران) و عباس یزدانی (همدان) ۷- علیرضا پیری (اردبیل) ۸- امیر موذنی (اصفهان) ۹- علی شهبازی (همدان) ۱۰- محمد عبداله زاده (سمنان)

۸۶ کیلوگرم: ۱- سیدعلی موسوی (گیلان) ۲- حسین خداکرمی (مازندران) ۳- رضا مظفری (مازندران) و حامد عاشق حسینی (توابع تهران) ۵- آرش نیرآبادی (گلستان) و یحیی شکربیگی (کرمانشاه) ۷- غلامرضا سالاروند (مرکزی) ۸- محمدعلی ایمانی (آذربایجان شرقی) ۹- امید کلیوند (همدان) ۱۰- ساسان بریموندی (کرمانشاه)

۹۲ کیلوگرم: ۱- محمدحسین فیروزپور (مازندران) ۲- رضا بیات (خراسان رضوی) ۳- پژمان فضل اله تبار (مازندران) و سید محمدحسین میرباغبان (تهران) ۵- مجتبی عزیزی (لرستان) و وحید شاه محمدی (همدان) ۷- کوروش قره شیخلو (البرز) ۸- اکبر سبحانی (اردبیل) ۹- میثم عبدی (تهران) ۱۰- سینا غلامی (مازندران)

۹۷ کیلوگرم:۱- حسین رمضانیان (مازندران) ۲- دانیال شریعتی نیا (همدان) ۳- هادی وفایی پور (همدان) و جلال منان (تهران) ۵- علی آرین پور (کرمانشاه) و سجاد عزیزی (تهران) ۷- محسن یوسف نیا (کرمانشاه) ۸- اشکان مردانی (لرستان) ۹- مسعود خواجه صالحانی (تهران) ۱۰- جواد نظری (کرمانشاه)

۱۲۵ کیلوگرم: ۱- نعیم حسن زاده (مازندران) ۲- علیرضا گرزبر (لرستان) ۳- سید مهدی هاشمی (مازندران) و وحید یوسفوند (لرستان)  ۵- رسول ابراهیمی (آذربایجان شرقی) و محمد مرادی (کرمانشاه) ۷- امیر یاری (البرز) ۸- الیاس بختیاری (البرز) ۹- امیرحسین میرباباشهای (گیلان) ۱۰- امیرحسین جهانشاهی (توابع تهران)

کشتی فرنگی:

۵۵ کیلوگرم: ۱- مسیب اکبری (تهران) ۲- علیرضا اسدی (اصفهان) ۳- بهزاد شیرمرد (خوزستان) و سعید سید احمدیان (خوزستان) ۵- عدنان مرادی (کردستان) و ایوب گراوند (هرمزگان) ۷- مهدی قربانی صمد (قم) ۸- محمد دانیالی (البرز) ۹- عرفان فردی (گیلان) و ابوالفضل قنبری (لرستان)

۶۰ کیلوگرم: ۱- شیرزاد بهشتی طلا (تهران) ۲- بهروز ملکی (خوزستان) ۳- رضا مردی (قم) و فرزاد غیبی نیا (خوزستان) ۵- علی رستار (کرمان) و یاسین بهرامی پور (کرمانشاه) ۷- محمد محرابی (البرز) ۸- حسین جاویدی (فارس) ۹- امیرمحمد یارمحمدزدهی (خراسان رضوی) ۱۰- کیانوش غضنفریان (مازندران)

۶۳ کیلوگرم: ۱- میثم دلخانی (فارس) ۲- سامان عبدولی (خوزستان) ۳- محمدجواد رضایی (قم) و امید قادری فریمانی (خراسان رضوی) ۵- علیرضا شکوهی (فارس) و کرامت عبدولی (خوزستان) ۷- فرشاد عیسوند (خوزستان) ۸- امین قائدی فر (خوزستان) ۹- رضا عباسی (البرز) ۱۰- محمد سلطانی منفرد (خوزستان)

۶۷ کیلوگرم: ۱- حامد تاب (خوزستان) ۲- حسین اسدی (خوزستان) ۳- وحید میرفتح اللهی (تهران) و احمد خرسانی (خوزستان) ۵- امین بذرگر (فارس) و مصطفی بهزادی مقدم (البرز) ۷- بهرام معروف خانی (اردبیل) ۸- رضا قهرمانی (مرکزی)

۷۲ کیلوگرم: ۱- علی ارسلان (مازندران) ۲- عابد بابکان (البرز) ۳- اشکان سعادتی فر (توابع تهران) و برومند اصلان (مرکزی) ۵- مجید خلیلی (البرز) و پیمان آزادزاده (البرز) ۷- محمدرضا آقانیا (مازندران) ۸- اصغر عالی محمدی (خوزستان) ۹- سجاد ایمان طلب (مازندران) ۱۰- عظیم گرمسیری (خوزستان)

۷۷ کیلوگرم: ۱- رسول گرمسیری (خوزستان) ۲- سامان نجم سهیلی (لرستان) ۳- حمیدرضا جعفری (فارس) و فرید محمدی (خراسان شمالی) ۵- امیر نامجو (فارس) و سید محمد چوبچیان (گیلان) ۷- محمد سرخی نژاد (یزد) ۸- حسن شیرمهد (توابع تهران) ۹- هاشم محمودی (اردبیل) ۱۰- شایان عفیفی (آذربایجان شرقی)

۸۲ کیلوگرم: ۱- هادی علیزاده پورنیا (قم) ۲- جمال اسماعیلی (تهران) ۳- عباس مهدی زاده (اصفهان) و مهرداد بهرامی (توابع تهران) ۵- سید امیررضا نرگسی (آذربایجان غربی) و امیر شاهپروری (البرز) ۷- سیاوش دوستداریان (لرستان) ۸- فردین عبدولی (خوزستان) ۹- علیرضا فتاحی (خوزستان) ۱۰- محمدعلی حیدری (قم)

۸۷ کیلوگرم: ۱- میلاد خسروی (اصفهان) ۲- علی خلیل زاده (مازندران) ۳- سامان عزیزی (کردستان) و ایمان انصاری (تهران) ۵- پارسا توکلی (فارس) و بهروز هدایت (کرمانشاه) ۷- علیرضا شیخی (البرز) ۸- مهدی فلاح (تهران) ۹- علی زینتی رفاه (قم) ۱۰- مهدی خان پگینی (لرستان)

۹۷ کیلوگرم: ۱- ابوالضل سید مهدوی (توابع تهران) ۲- حسن آریایی نژاد (مازندران) ۳- مهدی بالی (مازندران) و محمد بیرانوند (خوزستان) ۵- محمد ریاحی دهکری (سیستان و بلوچستان) و وحید دادخواه (خراسان رضوی) ۷- آرمان علیزاده (خوزستان) ۸- روح اله ناصری (کرمانشاه) ۹- مهدی زودآشنا (لرستان) ۱۰- امیرحسین کریمی (کرمانشاه)

۱۳۰ کیلوگرم: ۱- امیر قاسمی منجزی (خوزستان) ۲- مسعود نعمت چکانی (خوزستان) ۳- شادمان عزیزی (فارس) ۴- صمد کاظمی (تهران) ۵- سید محمد موسوی (البرز) و پارسا نظری (فارس) ۷- محمد یگانه (ایلام) ۸- احسان اسماعیل پور (کرمانشاه) ۹ سجاد موسوی (خراسان رضوی) ۱۰- مجید علیاری (تهران)

پاسخی بگذارید