نامه خداحافظی سرمربی سابق نساجی ؛
تاریخ: ۹:۰۴ :: ۱۳۹۷/۱۰/۰۸
نام نویسنده: تحریریه
جواد نکونام در نامه احساسی اش به هواداران نساجی چه گفت !؟

جواد نکونام سرمربی سابق نساجی مازندران با نامه ای احساسی از هواداران نساجی خداحافظی کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،اگرچه در پایان این دلنوشته جواد نکونام از علاقه قلبی خود به نساجی و امید به بازگشت به ورزشگاه وطنی گفته اما نمی توان از کدهایی که برای جدایی داد به سادگی عبور کرد.او از بی پولی و عدم توانایی باشگاه در جذب بازیکنان گفت و به نوعی مهم ترین عامل جدایی خود را بی پولی نساجی دانست،اما مالکان باشگاه در روزهای گذشته از حل شدن این مشکلات گفتند و حتی طی تماس تلفنی آقای استاندار با جواد نکونام از فراهم بودن شرایط مناسب مالی مد نظر نکونام سخن گفته شد.باید دید واکنش آقایان صنیعی فر و حدادیان نسبت به نامه خداحافظی نکونام چیست.
متن کامل نامه خداحافظی سرمربی سابق نساجی را مشاهده می کنید:

سلام به هواداران نساجى کبیر

روز اول که وارد ورزشگاه وطنى شدم و شما عاشقان را دیدم بسیار متعجب شدم و آنجا معنى و مفهوم عشق به تیم را فهمیدم. شما عاشقان نساجى هستید. ٩ بازى با امید و انگیزه وارد زمین شدیم.

کنار هم، با هم و توکل بر خدا و زحمات بازیکنان، تمام مسولان تیم و کادر فنی توانستیم موفق شویم و ثابت کردیم که می‌شود با کار، تلاش و البته معجزه الهى به هر آنچه خواست رسید. وقتی ما آمدیم گردی از ناامیدی در شهر پاچیده شده بود ولی دست به دست هم، یک معجزه بزرگ را رقم زدیم…صعود بعد از ٢٤ سال.

حتى اگر بخواهید روزهاى ٢٤ سال را بشمارید خسته خواهید شد ولى همه با هم ما توانستیم چون شما عاشقان در کنار تیم بودید. امسال می‌دانستم فصل سختی خواهد بود. در ابتدای فصل پیشنهاداتی بود و خیلی‌‌ها به من گفتند مثل یک برنده نساجی را ترک کن ولی ماندم تا ثابت کنم می توان کارخوب انجام داد. حتی در برهه ای از فصل که فشارها زیاد بود و پیشنهاداتی به دستم رسید، باز هم ماندم چون دوست نداشتم تیم را در شرایط بدی رها کنم.

اگر دنبال منافع خودم بودم می رفتم تا کار براى مربیان بعدى سخت و سخت تر شود ولى ایستادم چون ایستادگى را از شما هواداران یاد گرفتم. شما ٢٤ سال پاى عشقتان ایستادید و می توانید برای همه الگو باشید.

با تمام ناداوری‌ها و اشتباهات سهوى داوران عزیز ما نیم فصل را پشت سر گذاشتیم ولى خوب می دانید که اگر ٣ امتیاز از ١٢ امتیاز که حقمان بود را می دادند الان در جدول ٦ بودیم.

این را همیشه به بازیکنانم گفتم که یک حس عجیبى به نساجى دارم.تمام تلاشم این بود که با جذب نفرات جدید بتوانیم پر قدرت براى نیم فصل دوم حاضر شویم ولى یک دست صدا ندارد.لیاقت شما بیشتر از این است و قطعاً اگر راه درست در پیش گرفته شود این تیم میتواند هر سال یکى از مدعیان همیشگى لیگ باشد.

من براى شما و در کنار شما مبارزه کردم. تلاش کردیم با کار حرفه اى خیلى از کمبودها جبران شود. اما نتوانستم با بى توجهى به شما عاشقان کنار بیام و تصور کردم رفتن من راهی هست برای آنکه به نساجی توجه بشود. تا روزی که ما بودیم و اصرار داشتیم به نساجی باید کمک بشود اما هیچکس پیشقدم نشد ولی تا تصمیم به استعفا گرفتم، همه از کمک به نساجی گفتند. حتی کسانی که در چند ماه گذشته یک بار از ما حال و احوال تیم را نپرسیدند و توجهی به مشکلاتمان نداشتند.

من با کسانى هم سو هستم که براى موفقیت مبارزه کنند و متعهد باشند. رفتن برای من سخت بود ولی این اتفاق رخ داد و هر آمدنی همیشه یک رفتنی دارد. بارها و بارها گفتم اسم نساجی از همه ما بزرگتر است و این باشگاه بزرگ و ریشه دار هست که همیشه باقی می ماند. اینجا یک بار دیگر از شما هواداران، بازیکنانم که با تعهد کامل برای تیم مبارزه کردند، تمام مسئولان باشگاه از جمله مالکان و مدیرعامل نساجی تشکر می کنم.

ازشما هواداران خداحافظى نمی کنم چون بر خواهم گشت و شما را خواهم دید. نمی دانم چه زمانی ولى قطعا رخ خواهد داد.

دوستدار شما
جواد نکونام

پاسخی بگذارید