هفته چهاردهم لیگ برتر والیبال کشور؛
تاریخ: ۹:۱۷ :: ۱۳۹۷/۱۰/۰۶
نام نویسنده: تحریریه
شکستی دیگر برای بلندقامتان آملی / پیام خراسان۳– کاله مازندران ۰ + تصاویر

لیگ برتر والیبال ایران در دور برگشت با ادامه صدرنشینی ورامینی ها و شکست آملی ها آغاز شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،لیگ برتر والیبال بعد از تعطیلات نیم فصل دوباره با برگزاری ۶ مسابقه جذاب و زیبا آغاز شد تا دوباره تب والیبال به جریان بیفتد. در این هفته تیم های شهرداری گنبد، سایپا، شهرداری ورامین، پیام مشهد، پیکان و فولاد سیرجان ایرانیان به پیروزی رسیدند. گزارش هفته اول دور برگشت در ادامه می آید:

شهروند اراک صفر – شهرداری گنبد ۳

اراکی در شروع نیم فصل نتوانستند نمایش های خوب خود در خانه را ادامه دهند و با نتیجه ۳ بر صفر شکست خوردند تا مانند دیدار دور رفت از این مسابقه دست خالی خارج شوند. شهروند اراک در این دیدار با وجود حمایت تماشاگران خودی و بعد از اینکه چند بازیکن کلیدی خود را از دست داد، در سه ست متوالی شکست خورد تا به این ترتیب گنبدی ها شروع خوبی در نیم فصل دوم با یک برد قاطعانه داشته باشند.

سایپا ۳ – عقاب نهاجا یک

سایپا با تقویت خود در تعطیلات نیم فصل نشان داد که اهداف مهمی را در نیم فصل دوم دنبال می کند. نارنجی پوشان در دیدار با عقاب نهاجا خارج از خانه برد مهمی را کسب کردند و موفق شدند میزبان خود را با نتیجه سه بر یک شکست دهند. در این مسابقه سایپا تنها ست دوم را با شکست به پایان رساند و در دیگر ست ها برنده بود تا نیم فصل دوم را با قدرت شروع کند.

شهرداری ورامین ۳ – خاتم اردکان صفر

ورامینی ها موفق شدند حریف خود را با شکستی قاطعانه بدرقه کنند. شاگردان محمدی راد که نیم فصل را با صدرنشینی به پایان رساندند، در دور برگشت نیز استارت خود را با پیروزی رساندند و توانستند تیم رده سوم جدول و مدعی خاتم را با نتیجه سه بر صفر شکست دهند تا به این ترتیب همچنان صدرنشین دست نیافتنی لیگ برتر والیبال ایران باشند.

پیکان ۳ – شهرداری ارومیه یک

پیکانی ها هر چند برابر تیم متحول شده شهرداری ارومیه در ست اول غافلگیر شدند و با شکست زمین را ترک کردند اما در نهایت توانستند در سه ست بعدی برنده باشند تا تیم ترکاشوند نیز با برد نیم فصل دوم را آغاز و همچنان به دنبال تیم صدرجدولی شهرداری ورامین باشد.

پیام مشهد ۳ – کاله مازندران صفر

پیام مشهد در خانه باز هم به پیروزی رسید تا آمار خوب این تیم ادامه داشته باشد. مشهدی ها که در نیم فصل اول نتایج خوبی به ویژه در خانه کسب کرده بود، در این دیدار برابر تیم کاله نیز بی اشتباه عمل کرد تا یک برد قاطعانه در آغاز نیم فصل دوم کسب کند و خود را به تیم های بالا جدول نزدیک کرده باشد.

دورنا ارومیه یک – فولاد سیرجان ایرانیان ۳

فولاد سیرجان خارج از خانه در یک جدال نزدیک و فوق العاده جذاب موفق شد میزبان خود را شکست دهد. سیرجانی ها در این دیدار موفق شدند در ست های اول، سوم و چهارم برنده باشند و دورنا تنها ست دوم را با برد به پایان رساند تا همچنان تنها تیم بدون برد لیگ برتر باشد.

http://iranvolleyball.com/wp-content/uploads/2018/12/MHSL1562-1000x667.jpg

http://iranvolleyball.com/wp-content/uploads/2018/12/MHSL1689-1000x667.jpg

http://iranvolleyball.com/wp-content/uploads/2018/12/MHSL1785-1000x666.jpg

http://iranvolleyball.com/wp-content/uploads/2018/12/MHSL2238-1000x667.jpg

پاسخی بگذارید