تاریخ: ۱۸:۲۸ :: ۱۳۹۷/۱۰/۰۴
نام نویسنده: مرتضی خالقی

مسابقه تیم هاى امید ایران و اردن امروز ساعت ١٥ در ورزشگاه مدینه الریاضیه شهر اربد برگزار خواهد شد. مسابقه ای که چهارمین دیدار تدارکاتی امیدها در دور جدید تمرینات به حساب خواهد آمد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

تیم ملی امید پیش از این هر سه دیدار تدارکاتی خود با پیروزی پشت سر گذاشته بود. بازی با عمان در مسقط و دو بازی با تیم سوریه در کیش. این نشان می دهد تیم به بردن عادت کرده است و می خواهد این روند را در بازی های دوستانه هم چنان ادامه بدهد. نکته ای که مورد اشاره رضا شاهرودی دستیار کرانچار هم بوده است. رضا شاهرودی در این باره می گوید:« برای ما بردن حتی در بازی های دوستانه هم باید مهم باشد و این را به دفعات به بچه ها توضیح دادیم که روح بردن در بازی های دوستانه در تیم دمیده می شود و خوشبختانه بچه ها هم کار را جدی گرفته اند و در بازی های دوستانه هم برای پیروزی بازی می کنند. »

 

این تیم بوی امید می دهد چون کرانچار و دستیارانش سفت و سخت مشغول کار و تمرین هستند و شاید بهترین تدبیر در این برهه از زمان تمرین و بازی دوستانه در تعطیلی لیگ باشد که هیچ بهانه ای به تیم ها برای بازیکن ندادن به تیم ملی امید نمی دهد. کرانچار آنقدر به تیمش امید دارد که می خواهد بازی دوستانه با تیم ملی امید کرواسی را هم ترتیب بدهد. مسابقه ای که می تواند یک تجربه نو برای تیم ملی امید باشد. هر چند باید گفت تا به این جای کار فدراسیون فوتبال در تدارک بازی دوستانه برای تیم ملی امید موفق بوده است.

 

تیم ملی امید برای بازی های مقدماتی المپیک ۲۰۲۰ توکیو آماده می شود. مسابقاتی که در گروه ایران با حضور تیم های عراق، یمن و ترکمنستان و به میزبانی تیم ملی برگزار می شود. از مسابقات یازده گانه مقدماتی تیم های اول به همراه ۵ تیم برتر دوم راهی دور نهایی می شوند و دور نهایی بازی ها با حضور ۱۶ تیم در تایلند برگزار می شود. سهمیه آسیا در المپیک ۲۰۲۰ توکیو ۵ تیم است. البته ژاپن به عنوان میزبان قطعا در این بازی ها حضور خواهد داشت.

پاسخی بگذارید