تاریخ: ۱۸:۱۰ :: ۱۳۹۷/۱۰/۰۴
نام نویسنده: مرتضی خالقی

ستاره ریزنقش تیم ملی امیدوار به رفع مصدومیت و حضور در جام ملت‌های آسیا است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

یکی از دغدغه‌های اصلی کارلوس کی‌روش برای اعلام لیست تیم ملی برای جام ملت‌های ۲۰۱۹ و برطرف شدن آسیب دیدگی بازیکنان‌اش، مربوط به علی قلی‌زاده است؛ بازیکنی که توانسته پس از جام جهانی عملکرد قابل توجهی ارائه دهد و به یکی از نفرات موثر تیم ایران تبدیل شود.

 

قلی‌زاده پس از آنکه در یک بازی جام حذفی و چهار مسابقه ژوپیر لیگ بلژیک در ترکیب شارلروا حضور داشت، دو گل در این مدت زد و روی گل‌های تیمش تاثیرگذار ظاهر شد، اما آسیب دیدگی بدموقع در هفته هجدهم برابر اندرلخت اجازه نداد او بیش از ۵۳ دقیقه در زمین باشد و به اجبار تعویض شود.

 

ستاره لژیونر ایران که بخاطر مصدومیت دو دیدار اخیر شارلروا را از دست داد، روز گذشته به اردوی تیم ملی در کمپ اسپایر قطر اضافه شد تا روند درمانی و تمرینات اختصاصی خود را زیر نظر کادر پزشکی تیم ایران دنبال کند و امیدوار باشد با بهبود مصدومیت‌اش، زودتر به تمرینات گروهی اضافه شود و به جام ملت‌های آسیا برسد.

 

قلی‌زاده در تمرین نوبت صبح امروز تیم ملی، با نرم دوی روی تردمیل به انجام تمرینات اختصاصی پرداخت و سعی دارد با به دست آوردن سلامتی، جزو لیست نهایی تیم ملی برای جام ملت‌ها قرار گرفته و تبدیل به یکی از مهره‌های اصلی کارلوس کی‌روش در این رقابت‌ها شود.

 

پاسخی بگذارید