تاریخ: ۱۳:۰۷ :: ۱۳۹۷/۱۰/۰۳
نام نویسنده: مرتضی خالقی

جدی ترین رقیب ایران در مرحله گروهی جام ملت های آسیا عصر امروز در حالی پشت درهای بسته به مصاف چین می رود که ستاره های سرخابی در ترکیب اصلی این تیم حضور دارند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

عراق طبق هماهنگی های به عمل آمده امروز در حالی به مصاف تیم ملی چین می رود که سرکو کاتانچ سرمربی اسلوونیایی از ستاره های استقلال و پرسپولیس در ترکیب اصلی خود بهره خواهد برد.

طارق همام و بشار رسن دو بازیکن کلیدی این فصل استقلال و پرسپولیس در لیگ برتر ایران از دید رسانه های عراقی در جمع ۱۱ بازیکن اصلی مد نظر کاتانچ برای جدال امروز با چین قرار دارند. این دو نفر قرار است در میانه میدان کنار یکدیگر قرار گرفته و وظیفه بازیسازی برای مهاجمان عراق را برعهده بگیرند.

نکته جالب در خصوص ترکیب احتمالی عراق برای مصاف با چین به حضور برخی دیگر از ستاره های فوتبال این کشور برمی گردد که در هفته ها و ماه های گذشته شایعات زیادی پیرامون احتمال انتقال آنها به لیگ برتر به گوش می رسد، نفراتی مثل صفا هادی که به عنوان هافبک تدافعی شیرهای بین النهرین به میدان خواهد رفت.

جدال عراق با چین طی توافق دو کشور بدون حضور تماشاگر و پشت درهای بسته برگزار می شود تا کاتانچ و مارچلو لیپی برنامه های تاکتیکی خود را دور از چشم همه محک بزنند.

 

پاسخی بگذارید