تاریخ: ۱۷:۲۵ :: ۱۳۹۷/۱۰/۰۲
نام نویسنده: مرتضی خالقی

رسانه های دوحه با اعلام این که گلزن الجزایری تنها یک گام با کوچ به فوتبال جزیره فاصله دارد از توافق نهایی این بازیکن با باشگاه لسترسیتی خبر دادند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

بغداد بونجاح مهاجم ۲۷ ساله الجزایری بعد از فصل رویایی که با السد در لیگ ستارگان همین طور لیگ قهرمانان آسیا داشت تنها یک گام با کوچ به فوتبال جزیره و برتن کردن پیراهن باشگاه لسترسیتی فاصله دارد.

شکارچی صحرا(لقب الجزایری ها به بغداد) با ۵۲ گل زده در سال ۲۰۱۸ با پیراهن السد و تیم ملی الجزایر در حال حاضر جدی ترین کاندیدای کسب کفش طلای جهان قلمداد می شود. این بازیکن که از سال ۲۰۱۵ راهی فوتبال قطر شد در ۵۰ بازی ۶۹ بار برای السد گلزنی کرد تا آمار ویرانگری از خود به عنوان بهترین مهاجم تاریخ باشگاه به ثبت برساند.

استاد الدوحه قطر دقایقی قبل در خبری فوری از توافق نهایی باشگاه السد و لسترسیتی برای فروش مهاجم الجزایری خبر داد و نوشت بونجاج تنها یک گام با حضور در پریمیرلیگ و برتن کردن پیراهن روباه ها در انگلیس فاصله دارد. لسترسیتی که تا فصل قبل با درخشش ریاض ماحرز هم تیمی بونجاح در الجزایر روزهای طلایی را تجربه کرد حالا در صدد بهره بردن از این گلزن قهار در ترکیب تیم خود است.

 

پیش از این رسانه های دوحه از برچسب ۷ تا ۱۰ میلیون یورویی باشگاه السد روی مهاجم گلزن و الجزایری خبر داده بودند که باید منتظر ماند و دید این انتقال در نهایت با چه رقمی و برای چند سال عملی خواهد شد. مسلما جدایی بونجاح آن هم در این مقطع از فصل می تواند برای السد و اوسالدو فریرا خبر شوکه کننده ای باشد به خصوص که آنها باید خود را برای رویارویی با پرسپولیس ایران در لیگ قهرمانان آماده کنند.

 

پاسخی بگذارید