هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتسال کشور
تاریخ: ۹:۲۹ :: ۱۳۹۷/۱۰/۰۱
نام نویسنده: تحریریه
حسرت برد در خانه برای شهروند / تعویض های بد برد را با تساوی عوض کرد !

تیم فوتسال شهروند ساری در هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتسال مقابل مقاومت البرز متوقف شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر فوتسال کشور عصر امروز جمعه ۳۰ آذر ماه در شهرهای مختلف پیگیری شد و تنها نماینده شمال کشور در خانه میزبان تیم مقاومت البرز بود و در پایان به تساوی خانگی قناعت کرد.

تیم فوتسال شهروند از ساعت ۱۶ در سالن جهان پهلوان سید رسول حسینی در حضور بیش از ۴ هزار تماشاگر پذیرای تیم رده هشتمی مقاومت البرز بود و در یک جدال جذاب و پرگل با نتیجه ۶ بر ۶ مقابل نماینده البرز متوقف شد تا سه امتیاز خانگی را از دست دهد.

گل های تیم شهروند در این دیدار توسط رضا امانی(۲) ، طاها مرتضوی(۲)، حمید ره انجام و امیر حسین قربان زاده به ثمر رسید. محسن محمد زاده(۲)، سهیل جامدی(۳) علیرضا ابوالقاسمی نیز برای رسید.

شهروند ساری در حالی تم به این تساوی خانگی داد که تا دقایق پایانی با حساب ۶ بر ۳ از حریف پیش بود و با دریافت ناباورانه سه گل در دو دقیقه پایانی سه امتیاز شیرین را با یک امتیاز عوض کرد.

گفتنی است تیم شهروند با کسب یک امتیاز خانگی ۳۲ امتیازی شد و در پایان هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتسال کشور در مکان ششم جدول رده بندی قرار گرفت.

حاشیه این دیدار

احمد حسین زادگان استاندار ورزش دوست مازندران، محمد رویانیان مدیرعامل سابق پرسپولیس تهران به عنوان دو مهمان ویژه از نزدیک نظاره‌گر بازی دو تیم شهروند و مقاومت البرز در سالن ورزشی سیدرسول حسینی بودند.

نیمه نخست بازی سه بر یک به نفع شهروند ساری بود که دو تیم به رختکن رفتند.

محمد رویانیان پس از پایان نیمه نخست سالن را ترک کرد.

احمد حسین‌زادگان استاندار مازندران به همراه حبیب حسین‌زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان، عباسعلی رضایی فرماندار و مختار مهدوی رئیس اداره ورزش و جوانان ساری بین دو نیمه در رختکن شهروند حضور یافت و از بازیکنان و کادرفنی تیم تشکر کرد.

سعید نجاریان مدیرعامل شهروند ساری ضمن ارائه گزارش از وضعیت تیمش، خواستار حمایت همه جانبه مسؤولان از تنها نماینده شمال کشور شد.

استاندار مازندران برای تیم شهروند ساری در ادامه لیگ برتر فوتسال کشور آرزوی موفقیت و سربلندی کرد.

استاندار قول تعویض کف‌پوش سالن ورزشی سیدرسول حسینی ساری را در آینده نزدیک داد.

استاندار در ۱۰ دقیقه پایانی این دیدار که نتیجه ۵ بر ۲ به نفع شهروند بود سالن را ترک کرد.

حمید رضا ره انجام بازیکن شهروند پس از گلزنی با منقش کردن نام مادر روی پیراهنش گل را تقدیم مادرش کرد.

 

پاسخی بگذارید