تاریخ: ۱۷:۱۰ :: ۱۳۹۷/۰۹/۳۰
نام نویسنده: مرتضی خالقی

استعفای مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران و انتشار متنی شبهه برانگیز از سوی جواد نکونام، بر شایعه جدایی این مربی جوان از جمع سرخپوشان قائمشهری دامن زد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

صبح امروز علی امیری مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران با انتشار نامه‌ای از سمت خود استعفا داد تا این تیم در آستانه تغییرات مهمی در تعطیلات نیم فصل قرار بگیرد. استعفایی که تا به اینجا واکنش مالکان باشگاه نساجی را به همراه نداشته و در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

اما جواد نکونام شب گذشته با انتشار متنی شبهه برانگیز به شایعات جدایی خود از نساجی مازندران دامن زد. این مربی جوان سال گذشته همراه با نساج‌ها رکوردشکن ظاهر شد و توانست بعد از ۲۴ سال تیم تحت هدایتش را به سطح اول فوتبال ایران برساند. اما وجود برخی اختلافات در کادر مدیریتی تیم و هم‌چنین بروز مشکلات مالی باعث شده که جواد نکونام برای ادامه همکاری با این باشگاه در نیم فصل دوم با برخی تردیدها رو به رو شود.

جواد نکونام در انتهای نیم فصل اول علی‌رغم اشتباهات فراوان داوری به گواه کارشناسان تلویزیونی، نساجی را در کمرکش جدول یعنی رتبه دهم قرار داد و نتایج نسبتا خوبی همراه با مازنی‌ها کسب کرد. کاپیتان سابق تیم ملی ایران در حال حاضر با پیشنهاد دو باشگاه لیگ برتری مواجه شده و به احتمال فراوان باید شاهد کوچ او از مازندران باشیم.

 

پاسخی بگذارید